Prof. Dr. İlyas YILMAZER, CHP’nin Yeni yönetimine seslendi: Dünya Kamuoyuna Açıklama Yapın! Nereden nereye…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Prof. Dr. İlyas YILMAZER, CHP’nin dünya kamuoyuna açıklama yaparak, iktidarın hukuksuzluğuna karşı somut adım atmaya çağırdı.

İlyas YILMAZER’in açıklaması:

ÇÖZÜM: Eğitim, sanat, hukuk, ekonomi ve güzelden yana her şeyi gerisin geri kazanmanın en kestirme yolu: CHP’nin “Dünya Kamuoyuna Açıklama” yapmasıdır.

CHP’nin Yeni yönetimine

(Milyonlarca yurtsever aydına ulaşan bu yazının gereğini umarız CHP’nin Yeni Yönetimi yerine getirir ve bir milat oluşturur.)

CHP’de “değişim” sözcüğünün “daha kötüye değişim mi” sorusu düşünen beyinlerde şimşek gibi çakmaya başladı. Yazıklar olsun. Nereden Nereye

Mayıs 1999 Pazartesi günü TBMM’ne türbanıyla giren Merve Kavakçı’yı yemin ettirmeden dışarı çıkartan (Google, Youtube ve benzeri arama motorları ile kaynaklardan izleyebilirsiniz.) Ecevit’in devlet adamlığına karşın ülkemizi dipsiz kuyuya iten Baykal, K.K., Özel ve 3-5 kişilik cuntalarını tarih şöyle yazacak.

  1. Baykal ve 3-5 kişilik cuntası:

RTE’nin (Erdoğan’ın) Zimmetkamu taşıma biletlerinde kalpazanlıkresmi evrak ve kayıtlarda sahtecilik ile cürüm işlemek için teşekkül oluşturduğu (3/132 esas numaralı dava dosyası)  nedeniyle çektiği cezayı “şiir okuduğu için ceza aldı” yalanıyla algı yarattı. Oysa bu tür suçlulara dünyanın hiçbir ülkesinde devlet görevi verilmez. Tam tersine D.B. kamuoyu kandırarak 2002 seçimlerinde RTE’nin oyunu 2 kat arttırmıştır. Emperyalizm mutluluktan binlerce oyunu rahatça perdeledi. Fetö bunlardan sadece birisidir.

  1. K. Kılıçdaroğlu:

Dünya masum halklarının kanını emen George Soros’un Türkiye kuruluşu TESEV’in 183 no’lu kurucu üyesi K.K. Emperyalizmin bir oyunuyla 2010’da genel başkan yapıldı. K.K.’nin ilk demeci CHP artık 1930’ların CHP’si olmayacak. Böylece 13 senede Atatürk’e şükran duygusu %96’lardan %86’ya düşürüldü. 2014 yılında aşağıdaki açıklamayı noterden onaylı olarak yaptırabilseydik bütün bu acılar bıçakla kesilmiş gibi bitecekti.

————————-

DÜNYA KAMUOYUNA AÇIKLAMA (Noter Onaylı):

RTE ANAYASA VE YASALARI ÇİĞNEYEREK 1982’DE KURULAN FAKÜLTEDEN 1981 DE MEZUN OLDUM DİYE HAZIRLATTIĞI SAHTE DİPLOMAYLA DEVLETİN YASAMA, YARGI VE YÜRÜTME BİLEŞENLERİNİ DARBEYLE ELE GEÇİRMİŞTİR. DOLAYISIYLA ALTINA İMZA ATTIĞI ULUSAL VE ULUSLARARASI HİÇBİR SÖZLEŞME-PROJE GEÇERLİ DEĞİLDİR. Çünkü devlette süreklilik, Darbelerde değil, normal koşullarda esastır.

Saygılarımızla,

CHP, Ana Muhalefet Partisi

————————-

  1. Ö. Özel: Genç, dinamik, zeki ancak, çıraklık dönemini emperyalizmin özenle yetiştirdiği K.K.’nın yanında geçirdiği için kıyısından – köşesinden emperyalizmin zehrini almış görülüyor. İstanbul değişim toplantısından bugüne yukarıdaki “Dünya Kamuoyuna Açıklamasını” yapmasının ülkeyi uçurumdan kurtarabileceğinin altı çizilerek bilgilendirildi.

Halkın Kurtuluş Partisinin sayın yöneticileri ve avukatları ile sayın Timur Eren ve sayın Ergun Poyraz bu bağlamda kendilerine ilgili belgeleri sunabileceği bildirildi. Henüz bu bağlamda tek bir girişimi bile görülmedi. K.K.’nın “biz onu sandıkta yeneceğiz masalıyla” tüm yurtseverlerin içeride ve dışarıda işkenceler çekmesine katkı sağlamayı sürdürmektedir. Atı ALAN Üsküdar’ı geçtikten (Eğitim, sanat, hukuk, ekonomi ve güzelden yana her şey bittikten) sonra biz söyledik ancak RTE uymadı ve benzeri açıklamalar (Kellim kellim la yenfa) RTE, dolayısıyla, emperyalizmin ekmeğine yağ sürmektedir. Geçen her dakika ülkemiz karanlığa gömülmektedir. Kaybedecek tek bir saniyemiz bile kalmadı……….!

Sayın Özel bu kadar yalın bir çözümü dakikalar içerisinde yaşama geçirmenizin önündeki engeli yurtsever aydınlara açıklarsanız seviniriz.

Saygılarımızla,

Eğitim – Enerji – Ekonomi – Estetik ve çevre – Doğal kıyımlar (afetler) – Ulaşım (EDU) Ulusal Çalışma Grupları adına Prof.Dr. İlyas YILMAZER

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Prof. Dr. İlyas YILMAZER, CHP’nin Yeni yönetimine seslendi: Dünya Kamuoyuna Açıklama Yapın! Nereden nereye…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin