1. Haberler
  2. Köşe Yazıları
  3. İHVANCI-HAMASÇI DİKTA, HUKUKLA YIKILMALI

İHVANCI-HAMASÇI DİKTA, HUKUKLA YIKILMALI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

AKP’nin ve Görünür Ortakları (İşlevsiz Bahçeli-Hizbullahçı Hüda Par-Adnan Oktar Elemanı Jr. Erbakan- Audi A8 L Sahibi Destici) ve Gönüllü Dıştan Destekçileri (AKP Larvaları Davutoğlu-Babacan- Sivas Eski Belediye Başkanı AKMolla, Said-i Nursi Hayranı Uysal, “Sizinle Yeni Sivil Anayasa Yaparım” diyen VARLIKLI Asena’nın) anlaşabildikleri YIKIM Projesinin temel noktası şudur;

(Yeni Sivil Anayasa) yapıyoruz görüntüsü vererek, ellerindeki devlet gücünü, satılmış medyayı halkı aldatmak için kullanarak, Laik Cumhuriyeti yıkmak ve Federal Ümmet Devletini kurmak…

Bu ihanet projesine, tüm olanaklarımızla direneceğimizi DOĞRU Parti olarak defalarca açıkladık ve Anayasal hakkımız olan “Direnme Hakkımızı” kullanacağımızı belirttik.

Bildiğiniz gibi, AKP tek başına iktidarken 2008 yılında Anayasa Mahkemesinin
11 üyesinin 10’u tarafından “Laiklik Karşıtı Eylemlerin Odağı” belirlenmiş, mahkum edilerek SABIKALI ilan edilmiştir.

AKP-MHP-HÜDA PAR, 2008 yılından bu yana, Anayasanın değiştirilemez kaydıyla güvence altına aldığı, “Laik Cumhuriyeti, Demokratik Hukuk Devletini ve Atatürk İlke ve Devrimlerini” bilerek, planlayarak çiğneyerek, defalarca “Anayasa İhlal Suçu” işlediler.

Eğer Türk Yargısı ve özellikle Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, görevlerini Anayasa emirlerine göre yapsa idiler, bu üç parti şimdiye dek defalarca kapatılmıştı.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, görevini yapmayarak hem Cumhuriyetin yıkımına izin vermiş, hem de Anayasaya İhanet suçu işlemiştir.

Elbette ki, binlerce yıllık Türk Devleti, tarihinden gelen tecrübe birikimiyle,
üç-beş tarikat-cemaat beslemelerine pabuç bırakmayacak ve Türk Milleti o kahredici sillesini indirip, bunları helak edecektir.
Ama bizler de boş durmayacağız, susmayacağız, gerekeni yapacağız!

Bundan böyle yapılacak ilk görev şudur;
DOĞRU Partili Anayasa Hukukçuları ve Baro Başkanlığı yapmış Hukukçularımız ve Avukatlarımız yoğun bir çalışma yaparak, AKP-HÜDA PAR-MHP HAKKINDA KAPATILMA DAVASI AÇILMASI için dosyalar hazırlıyor. Gerekçeleriyle, asla gözardı edilemeyecek delillerle dolu dosyalar.

Bu dosyalar, T.C Devletine ve dünyaya “Atatürk penceresinden bakan” Siyasi partilere, Sivil Toplum Örgütlerine ve Türk Gençliğine açıklanacaktır.

Gereğinin yapılması için, yüzbinlerce yurtseverle birlikte, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına verilecektir. Toplu ve sürekli eylemlerle, Türk Yargısının işlemesi sağlanacaktır.

Türkiye’yi yeniden bir HUKUK DEVLETİ haline getirmek, başta Yargı mensuplarının ve tüm Türk Milletinin görevidir.
Bu görev mutlaka yerine getirilecektir…

Sağlık ve başarı dileklerimle

19 Kasım 2023


Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
İHVANCI-HAMASÇI DİKTA, HUKUKLA YIKILMALI

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin