GİZLİ SERVİS

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Aziz Türk Milleti;
Bak tam 10 yıl evvel sana ne yazmışız! 10 yılda bir parmak ileri gidilmez mi?
Uyanacaksan uyan artık! Zamanı gelmedi mi?
Ülkemiz, Federal Ümmet Devletine dönünce mi uyanacaksın?
“R.S DOĞRU Parti Genel Başkanı-11 Ekim 2023”

Üniversiteyi bitirdiği yıl, bir arkadaşının nikâh töreni için kiliseye giden Obama’ya, Papaz Efendi yanaşmış; “Evladım, seni Tanrının Ordusunda görmek isterim” demiş.
Obama; “Papaz Efendi, ben zaten Tanrının Ordusuna kayıtlıyım” diye yanıt vermiş. Papaz; “O zaman niçin seni kilisede hiç görmüyorum” diye sormuş?
Obama yanıt vermiş; “Papaz Efendi, ben gizli servistenim!”

Obama Gizli Servisten, Putin Gizli Servisten, bizim Türkiyelinin neyi eksik?
O da almış yanına Aposever Gizli Servis Başkanını, Obama’nın masasına oturtmuş! Obama, Türkiyeli eşbaşkana; “Bu Bey kim?”

Eşbaşkan; “Mr. Fidan PKK ile Oslo görüşmelerimizi, açılım politikamızı ve Suriye muhalefeti ile ilişkilerimizi organize eden Gizli Servisimizin Başkanı ve benim temsilcimdir.”

Obama; “Reyhanlı’da kamyon-kamyon bomba patlatılmasını, size göre 51 bize göre 107 kişinin ölmesini, yüzlerce insanın sakat kalmasını önleyemeyen bu
bey mi bize bilgi verecek? Hani sizde bir laf var, ‘Kelin merhemi olsa, başına sürermiş’ diye, bizde bu lafın benzeri ise, ‘Coni’nin tırnağı olsa, önce kendini kaşır’ sözüdür. Biz, tırnağımız olmadığı ve canımız tatlı olduğu için Suriye’ye girmiyoruz ve taşeron kullanıyoruz.
Siz gerçekten Mr. Fidan’a güveniyor musunuz?”

Eşbaşkan; “Sayın Eşbaşkan’ım, rica ederim. Ben Mr. Fidan’a güvenmesem, hiç onu Oslo’ya PKK’nın para babaları olan Avrupa Baronlarının karşısına oturtur muydum? Kendisi benim korumam altındadır. Ona dokunmaya kalkan Savcıyı anasından doğduğuna pişman ederim. Görevi bitince onu da Pensilvanya’ya aldırırsınız. Hem sonra, dünyanın en meşhur 100 kişisi arasına aldırdığınız
Sayın Öcalan (!) ile o görüştü. Benim Başbakan Yardımcılarımın, bakanlarımın, milletvekillerimin, danışmanlarımın bilmediklerini o bilir.
Ben işi onunla götürüyorum. Ayrıca, Reyhanlı’daki patlamanın sorumlusunu da o buldu. Patlamadan sorumlu Reyhanlı İlçesi Emniyet Müdürü ile Kır Bekçisi Topal Salih hemen açığa alındı. Diğer sorumlu olan, Suriye’ye gidecek bombaları yanlışlıkla patlatan “Kör Beşir” adlı bir geri zekâlıdır. Yanlışlıkla ‘Off’ düğmesi yerine ‘On’ düğmesine basmış. Allahın körü işte n’olacak? Yakında onu da yakalarız.

Obama; “Sevgili Biraderim ve Eşbaşkanım, senden bazı ricalarım olacak;
PKK ile açılım politikalarınız gayet iyi gidiyor. Seni çok cesur buluyorum.
Ben aynısını yapamazdım. Senin Türkiye’ye yaptığının binde birini Amerika’ya yapsaydım, beni tekme-tokat aşağı alırlardı. Seni kutluyorum. Böyle devam et.
Bölünme olur, diyenlere aldırma. Bölüne-bölüne büyümeyi onlara anlat!
Kerkük-Musul bizim olacak de, Kafkaslara-Balkanlara-Afrika’ya sarkacağız de, aynen seçimlerde olduğu gibi ‘Büyük Düşünün” de. Nasılsa seçim zamanı, bilgisayar programcılarını ben sana tekrar gönderirim. Okey?
Senden ricam; Bizimkilerin ‘Pilli Tavşan’ dedikleri Deyvitoğlu’nu benden uzak tut. Komşularla sıfır politika, dedi etrafında kavga etmediğin komşun kalmadı. Benim Kanada ve Meksika ile aram iyi. Buraya gelip de, beni komşularımla papaz etmesin. Uzak dursun, yeter.
Bir de, Senin Özel Paşanı bana gönder. Benimkilere söz dinlemelerini, eğilerek beni selamlamalarını öğretsin. Amerika’nın güvenliği söz konusu olunca beni hiç taktıkları yok. İkide bir ‘yazılı emir’ diye tutturuyorlar, Operasyon yapamaz hale geldim, yahu…”

İki Eşbaşkan, Basın mensuplarının karşısın çıkmak için, Beyaz Saray’ın uzun koridorlarında yürürken Obama, Türkiyeliye;
“Çok şanslısın kardeşim. Türkiye’deki gibi bir basın ve yargı bende olsa, bir tane rakibim kalmazdı. Kimse sana karşı kafasını kaldıramıyormuş. İçeri attığın insanlar en az 5 sene sorgusuz-sualsiz tutuklu zindanlarda çürüyorlarmış.
Senin aleyhine yazı yazmak için adamda altı okka başak olması lazımmış.
Bizde öyle mi? Sözüm ona Başkanlık yapıyorum. Bir haber yüzünden günlerdir Amerikan Basını beni rezil ediyor. Ülkenin kıymetini bil. Fazla bir şey isteme.
Ben senin arkandan okur-üflerim. Fırsat bulduğun anda Esed’e dal.
Nasılsa sende fazla nüfus var. Hiç olmazsa vatan-matan diye insanlar güzelce ölsünler. Kim sana ses edecek ki? Yürü be aslanım, kim tutar seni!

Not; Amerika zaferinden başarıyla ve heybesi dolu olarak gelen Türkiyeli, tekbir sesleriyle ve kefenli insanlarla kurbanlar kesilerek karşılandı!

Sağlık ve başarı dileklerimle

20 Mayıs 2013


Rifat Serdaroğlu

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
GİZLİ SERVİS

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin