BÖLÜCÜ KÜRTÇÜLÜK (1)

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Önümüzdeki yerel seçimler nedeniyle, bazı eski defterler açılacak.
Kimileri, üç- beş oy uğruna PKK’nın siyasi kanadı DEM ile gizli-gizli protokol imzalayacak, belediyelerin bazı müdürlükleri peşkeş çekilecek, ve İmralı-Kandil ile “Posta Güvercinleri” gidip gelecek. Bazı Belediye Başkan Adayları seçim kazanmak uğruna bunlarla “Vatanı Satma pahasına” pazarlık yapacak!
Vatanın bütününü, Türk Devletini düşünmek, geri plana atılacak. Vatan hainleri “Kuzu Postuna” bürünecek ve maalesef vatan evlatları, şehit olmaya devam edecek!
Sizlerle üç günlük “Tarihi Gerçekler” adlı bir gezi yapacağız. Hatırlamak için…

Herkesin etnik kökeni, inancı, dili, kültürü kendi onurudur ve hiç şüphesiz ki çok saygındır. Birini etnik kökeninden, inancından, anadilinden, kültüründen dolayı eleştirmek insanlık suçudur! Bu genel kabuller, insan olmanın ve bir arada yaşamayı becerebilmenin temel ilkeleridir.

Türkler tarih boyunca, dünyanın dört bir tarafındaki kültür ve medeniyetlerinde sırayla “Beylik, İmparatorluk, Modern Devlet” denilen yapılar kurdular.
“Devlet” etrafında yaşamayı sürdürdüler.
Yani bir otorite, “Disiplinli Bir Birliktelik” içinde yaşadılar.
Türkler, Müslümanlığı kabul ettikten sonra da kendi kurdukları “Devlet” etrafında yaşamayı sürdürdüler.

Bugün bu devlet Türk Devletidir. Bu devletin milletine de Türk Milleti denir.
Türk Devleti ve Türk Milleti kavramlarının altında birleşen herkes öncelikle
“Türk Milletinin Kürdü” veya “Türk Milletinin Gürcü’sü, Arnavut’u, Boşnak’ı, Çerkes’idir, Çingenesidir.”

Atatürk “Ne Mutlu Türküm Diyene” sözünü bilerek söyledi. “Ne Mutlu Türk Olana” demedi.
Atatürk’ün istediği de, hepimizi bir arada tutacak ve sonsuza kadar birlikte yaşatacak olan “Türk Milletine” sahip çıkılmasıdır.

Türk Devletini, Türk Milletini kabul etmeyenler de var. Başımıza ne zaman bir çorap örülmeye karar verilse içimizde emperyalist devletlerin emirlerine amade iki kesim her zaman hazırdır. Bunlar;
-Türk Milletini ve Türk Milletinin Kürdü olmak yerine, Barzani’nin Kürdü olmak isteyen Bölücü Kürtçüler,
-Türk Milleti kavramına karşı çıkıp, bizleri “Ümmet” olarak görmek isteyen Şeriatçılar!

Artık çok eskimiş, fersude olmuş bu emperyal projenin hedefi Türk Milletini, Ulus Devleti, Laik Cumhuriyeti, Üniter Yapıyı yıkmak ve Türk Vatanını parçalamaktır. Bu iki kesimden, bedeli ödendikten sonra her zaman bolca hain çıkarmak mümkündür.

Hiç düşündünüz mü? Neden Türk Vatanı ve Türk Milleti hep hedeftedir?
Neden biz Türkler?
Öncelikle; Yaşadığımız bu coğrafya, bilinen tarihten bu yana, insanlığa hayat vermeye, beslemeye tüm doğal afetlere, tüm savaşlara rağmen devam etmiştir, çok kıymetlidir.
Yeraltı ve yerüstü zenginlikleri, dünyanın en eski ve en zengin tohum ambarları, insanları bilim, medeniyet, gelişme ile tanıştıran ilk bilim insanları hep bu topraklarda yetişmiştir.

Türkler (Ön Türkler) Anadolu’ya 15 Bin yıl önce, hayvanları ehlileştirmiş, tekerleği bulmuş, kaya yazıtları ve kaya resimleriyle haberleşmeyi sağlamış olarak geldiler. Türkler Roma-Grek Medeniyetlerine beşiklik yaptılar ve insanlarla paylaşılmasını sağladılar.

4 Hak Din, 4 Kutsal Kitap (Tevrat-Zebur-İncil-Kur’an) bu bölgeye indirilmiş.
Hatta Hz. Nuh bile, yaşamı yeniden başlatacak gemisini bu topraklara indirmiş!

Emperyal Devletlerin bizim coğrafyamızla ilgisi hiç eksilmemiş, tersine giderek artmıştır.
1918 yılında ABD Başkanı Wilson’un ABD Kongresinde okuduğu (Wilson Prensiplerinin) 12’nci maddesinde “Osmanlı parçalanmalıdır ve Türkiye, Türklere bırakılamayacak kadar değerlidir” der. Aynı sözü, İngiltere Başbakanı Gindsome ve Fransız Başbakanı Clemanceau da söylemiştir.
O günün ABD’si İngiltere’si neyse, Atatürk’e defalarca suikast yapanlar da, bölgemizde 2’nci İsrail olarak görev yapacak Kürt Devletinin iki parçasını kurduranlar da AYNI DEVLETLERDİR!

Sadece bunlar mı?
Vatikan ve Papalık, Anadolu’nun Türklere bırakılmaması için 100 adet proje hazırladı ve dönem- dönem uyguladılar.
ABD, LOZAN’ı hala tanımayan ve kongresinde onaylatmayan tek ülkedir.
Rusya, Küçük Kaynarca Antlaşmasından sonra, Osmanlı topraklarında yaşayan azınlıkları koruma hakkı elde etmiş ve içimizi özellikle Ermenileri kullanarak karıştırmışlardır.

Ülkemiz aleyhine hazırlanan projelerin baş mimarı İngiltere’dir.
İngilizlerin meşhur ansiklopedisi Britannica da, Kürtler “TURANİ” ırkındandır yazardı. Ta ki 1911 yılına kadar. 1911 yılından sonra Kürtleri Farsi yaptılar. Neden?
1’nci Paylaşım Savaşı (1. Dünya Savaşı) başlayacak ve Araplardan sonra Kürtler de İngilizler tarafından Türklere karşı kullanılacak idi. Kürtler bir gecede Turani olmaktan çıkarıldı!

Sevr’i Türklere dayatan ülkeler hangileri ise, dün 12 Askerimizi şehit eden PKK’lı teröristlere silah-eğitim-mühimmat veren ülkeler de aynıdır.

Türk Devleti, PKK’ya binlerce TIR dolusu silah veren, ABD’ye haddini bildirmelidir. Bizim evlatlarımızın ölümüne sebep olan ABD Askerleri mutlaka ölümü tatmalıdır.

AKP, bunları yapabilir mi? Yapamaz! Çünkü, mal varlığı nedeniyle rehindir. Türklükle ve Devlet Adamlığıyla ilgileri yoktur… İzninizle yarın devam edeceğiz!

Sağlık ve başarı dileklerimle

25 Aralık 2023

Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
BÖLÜCÜ KÜRTÇÜLÜK (1)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin