100’NCÜ YILDA DEVLET YOK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Büyük Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimiz 100 yaşında!
100’ncü yılda, 28 Ekim 2023 tarihinde Anayasanın ve Cumhuriyetin değerlerine bağlı bir Hukuk Devletimiz maalesef yok.

Devletin, Anayasa Yasalara ve Cumhuriyetin değerlerine bağlı, başlarında liyakatli kişilerin olduğu Kurumları da yok! Devlet de Kurumları da şeklen var. Yani görüntü olarak var! Bu görüntüyü de, meslek onurunu ve Anayasal sorumluluğunu iktidara kiraya veren, yarın Yüce Divan kurulduğunda
“Ne emredilse onu yaptık” diyecek sahtekar bürokratlar veriyor!

Peki, ne var?
Anayasanın değiştirilemez maddelerine, Cumhuriyetin değerlerine, Atatürk’e ve Türklüğe karşı, Muaviye’ci, Selefi, İhvancıların yönettiği, “Hırsızlar Güruhunun”, devlet biziz dediği organize bir suç örgütü var. Amaçları, Cumhuriyet rejimini tamamen yıkmak, bir parçası 2’nci İsrail olacak “Kürt Federal Devletini” kurmak!

Başaracaklar mı? Elbette hayır?
Bu Vatanın çocukları, laik Cumhuriyete, sosyal hukuk devletine, demokrasiye, çağdaşlığa, Atatürk ilke ve devrimlerine inanan milyonlarca yurtsever, buna izin vermeyeceğiz. Hangi dilde konuşmak isterlerse misli ile karşılık vereceğiz ve bu iğrenç “Karşı Devrim” defterini bir daha açılmamak üzere kapatacağız.

T.C Devletini ne hale getirdiklerini bir örnekle anlatmaya çalışalım;
Bildiğiniz gibi bugün, AKP İstanbul İl Başkanlığının müracaatı üzerine, Atatürk Havalimanında “Hamas Mitingi” yapılacak. İzin veren makam İstanbul Valiliği!

DOĞRU Parti İstanbul İl Başkanlığı da aynı yerde, 10 Kasım 2023’te 15.00-17.00 saatlerinde “Atatürk’ü Anma Mitingi” düzenlemek için Valilikten izin istedi!
Resmi müracaatını yaptı ve evrak 454598 numara ile Bakırköy Kaymakamlığına gönderildi. Sanki İstanbul Valiliğinin amiri Bakırköy Kaymakamı imiş gibi!
İlgili birimleri gerek giderek, gerek telefonla arayıp sonuç almak isteyen DOĞRU Parti görevlileri, yetkililer tarafından sürekli oyalandı ve sonuçta DOĞRU Partinin evrağı bir türlü bulunamaz oldu? Hala evrak aranıyor!!!

Size iki konuda bilgi vermek isteriz;
Birincisi;

İstanbul Valisi denen kişi eski Gaziantep Valisidir.
Gaziantep’e giden, oradaki cesur yerel medya ve siyasetçiler ile görüşen herkese şu anlatılır! Ülkedeki en büyük “FETÖ Borsası” Gaziantep’te kurulmuştur.
İddiaya göre, “Fatmacık” lakaplı kişi bu işin organizatörüdür! Saray’ın Avukatı, onun yakınları, idare ve adliye yetkilileri, Organize Sanayi yöneticileri bu işin içindedir. Toplanan avanta para 500 Milyon Dolar kadardır.
Paranın yarısı (250 Milyon Doları), siyah lüks minibüsle Prens’e gider!
Kalan parayı paylaşırken hır çıkar. Saray Avukatının yakınları, Vali’nin, Başsavcının aracının yolunu kesip, hepsini yere yatırır.
Ertesi gün Valilik, “Valimiz yere yatmamıştır” diye açıklama yapar!

İşte, Devletin değil, iktidarın Valisi olmayı seçen ve AKP’ye izin veren, DOĞRU Partinin dilekçesini kaybettiren Vali bu Validir. Bu Valiyi gördüğümüz yerde, yüzüne karşı düşüncelerimizi ıslak olarak anlatacağız. Doğru Parti siyasi sorumluluk aldığında, AKP’li Valiyi Atatürk Havalimanında yargılatacağız.
Hukukçular; “Olmaz Serdaroğlu, yargılama Adliye binalarından başka bir yerde yapılamaz” diye itiraz edecekler! O zaman biz de Habur’da seyyar tuvalet gibi kurulan bir seyyar mahkeme daha kurar öyle yargılatırız. Olmaz mı?

İkincisi;
Atatürk Havalimanının kapatılması, daha doğrusu RTE Özel Havalimanı olarak kullanılması başlı başına, devleti zarara uğratmak sonucu Yüce Divanlık bir suçtur. Buradan yapılan uçuşlar (gittikleri ülkelerdeki inişleri ve kargoları) devletin namuslu bürokratları tarafından, silinemeyecek şekilde tutulmaktadır. Zamanı geldiğinde bunları açıklamak, çok eğlenceli olacak…

İşte, bugün bu meydanda “Şeriat Devletinin” bayraklarını göreceğiz.
Bu miting, AKP-MHP-Hüda Par’ın Ulus Devleti, Üniter yapıyı yıkma teşebbüslerinin son provasıdır.
AKP ve Tarikatlara bu miting için izin veren, ama Türk Milletine meydanı kapatmak için kırk takla atan şerefsizlerden hesap sormazsak, Allah bizi cennetine almasın. Cumhuriyet için canlarını seve-seve veren şehitlere sözümüz olsun. Yeter ki Türk Milleti kendi evlatlarına siyasi sorumluluk versin.
Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene!

Sağlık ve başarı dileklerimle

28 Ekim 2023
Rifat Serdaroğlu


DOĞRU Parti Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
100’NCÜ YILDA DEVLET YOK

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin