ULUSAL DİRENİŞ KALELERİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

“Milyonlarca sığınmacı SEBEP, terör saldırıları ve ölümler SONUÇTUR.”
Sığınmacıların yurdumuzda ilelebet kalmasını, daha da fazla sığınmacı gelmesini istiyorsanız (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) adlı Arapseverlere mutlaka OY VERİN. Verin de çocuklarınız sizi lanetle ansın…

(AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ortaklığının özellikle Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kazanmak için çabalamalarının gerçek sebebi, buraları birer “Siyasal Ümmet Kaleleri” haline getirmek istemelerindendir.
Türk Devletinin dinamik kurumlarını, yüksek yargıyı, devletin tepesini ele geçiren Siyasal Ümmetçiler, ne kadar çabaladılarsa da, Türk Milletinin çok büyük çoğunluğunu oluşturan kesime zehirlerini bulaştıramadılar.
Atatürk sevgisi, onun ilke ve devrimlerine bağlılık Türk Toplumunu şimdilik bu zehirden korudu.
AKP önderliğindeki “Laik Cumhuriyet Düşmanları” bu yüzden yerel seçimlere, her türlü antidemokratik uygulamaları utanmadan kullanarak, her türlü yasa dışı işlere girişerek, bir seçimin eşit-adil-doğru-şeffaf olması şartlarını çiğneyerek asılıyor! Ne yapılması gerek?

Muhalefetin elindeki Belediyeleri korumak, AKP’nin elinden alabildiğimiz kadar belediyeyi alıp bunları birer “ULUSAL DİRENİŞ KALELERİ” haline getirmeliyiz.

Hangi partiye gönül vermişsek verelim, AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM Parti adaylarının karşısındaki en güçlü adaya oy verelim.
Zaman, belediye hizmetlerini düşünmenin zamanı değildir.
Zaman, Cumhuriyetimizi ve onun değerlerini, Ulus Devletimizi, Üniter yapımızı, ülke bütünlüğümüzü, Atatürk’ün ve şehitlerimizin bizlere emanet olan
Türk Devletimizi, emperyalist devletlerin uşaklarından, şerefini vicdanını
“Türk Düşmanı” Arapların haram paralarına satan hırsızlardan koruma zamanıdır. Gerekirse can pahasına. Bu görev, gelecek nesillerimize borcumuzdur.

Sizleri, 50 yıllık siyasi tecrübeme ve ülkemizin her yerini görmüş, ülke insanını tanıyan ve yakın tarihimizi incelemiş bir Atatürkçü olarak temin ederim ki, bizler çoğunluğuz. Yeter ki, ayağa kalkıp bir araya gelelim!

Seçilecek Belediye Başkanları bu bilince sahip olmalıdır.
Kendilerini Türk Milletinin kuracağı “Ulusal Direnç Kalelerinin” kale komutanı olarak hazırlamalıdır.

Aziz Türk Milleti;
“Doğru, yurdun her köşesinden güneş gibi doğarken, “Yalan ve İhanet” her gece karanlığı gibi ülkemizde yok olmaya mahkumdur!” (S. Şenermen)
Nasıl davranmamız gerektiğini anlamak için nirengi noktalarını bildirmek isteriz;

-Bizleri tebaa yerine özgür bireyler yapan CUMHURİYETE karşı iseniz, (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakına oy verin!

-İnancın, kimseye dayatılmadan özgürce yaşanması demek olan “LAİKLİK” ilkesine karşı iseniz, ülkemizin “Siyasal Ümmet Çukuruna” atılmasını istiyorsanız, koşarak gidip (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakının adaylarına oy verin!

-13 Milyon sığınmacının ülkede temelli kalmasını, üstelik daha fazla sığınmacının gelmesini ve çocuklarınızın geleceğinin çalınmasını istiyorsanız, (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakına oy verin!

-Araplaşmak, Soyulmak, Fakirleşmek istiyorsanız, (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakına oy verin!

-Emekliler, çalışanlar, köylüler, işçiler her gün biraz daha yoksullaşmak istiyorsanız (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakına oy verin.

– Gençler! Öz vatanınızda Suriyeli genç sığınmacılardan daha alt seviyede yaşamak istiyorsanız, (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakına oy verin.

-Kadınlarımız! İran, Afganistan, Arap ülkelerindeki hemcinsleriniz gibi köle olarak yaşamak istiyorsanız, (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakına oy verin.

-Çağdaşlığı, bilimi, özgürlüğü, zenginliği, barışı, kardeşliği istemiyorsanız mutlaka ama mutlaka (AKP-MHP-HÜDA PAR-DEM) ittifakına oy verin.

Biraraya gelip Vatanımıza, Cumhuriyetimize, çocuklarımızın geleceğine bizler sahip çıkmazsak, kimler sahip çıkacak? Kendi menfaatleri ve AKP’ye örtülü destek için her yerde asla kazanamayacak adaylar çıkartıp, Saray yalakaları olan “Siyaseti yol bulmak” için yapan cepçi siyasetçiler mi?
Daha anlatılacak çok şey var. Maskeler inecek, Türk Milleti “Lider” denenlerin
gerçek yüzünü görecek…

Sağlık ve başarı dileklerimle 07 Şubat 2024
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
ULUSAL DİRENİŞ KALELERİ

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin