SUSARAK KURTULAMAZSINIZ!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

(Cumhurbaşkanı Erdoğan ve YSK Başkanı Ahmet Yener’in Dikkatine)

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi, “31 Aralık 2017 öncesinde yapılan tüm kaçak binaları, kişilerin beyanı esas alınarak affettiniz.
Deprem Bölgesinde, 294 Bin 166 kaçak bina için Yapı Kayıt Belgesi verdiniz, affettiniz. Türk Milletinden, Türkiye genelinde 26 Milyar TL para topladınız.

6 Şubat 2023 saat 04.17’de 7,7 büyüklüğündeki ilk depremin ardından saat 13.24’te 7,6 büyüklüğünde ikinci depremi yaşadık.

CUMHURBAŞKANLIĞI raporuna göre, 11 İl’de toplam 2 Milyon 618 Bin 697 Bina vardı. Raporda 6 Mart 2023 tarihi itibarıyla, toplam olarak 1 Milyon 712 Bin 182 Binanın incelendiği, 35 Bin 355 Binanın YIKILDIĞI, 17 Bin 491 binanın acil olarak yıkılması gerektiği, 179 Bin 786 Binanın ağır hasarlı olduğunu açıkladınız.

Sizlere ve Türk Kamuoyuna 21 Şubat 2024 tarihinde YSK Verilerine dayanarak çok ciddi açıklamalarda bulunmuştuk. Türk Milletini derinden ilgilendiren her konuda yaptığınız gibi tavrınız, “görmezden gelmek, olayı unutturmak, yargı ile korkutmak” oldu.

DOĞRU Parti Genel Başkanını, Genel Başkan Yardımcılarını, G.İ.K üyelerini, teşkilatlarını ne yargı ile, ne de sizin yöntemlerinizle korkutamayacağınızı en iyi siz bilirsiniz.

CB Erdoğan;
Deprem ertesi bölgeye gittiğinizde, camdan değil irticalen (doğaçlama) yaptığınız konuşmada şunu söylediniz; “Deprem Bölgesinden 900 Bin Kol-Bacak topladık!” (Boşuna sözlerinizi sosyal medyadan sildirmeye kalkmayın. Noter huzurunda tespit yaptırılmıştır)

Bakanınız ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayınız da katıldığı bir TV’de;
“6 Şubat Depreminde 130 Bin kaybımız var” dedi! (Tespitli)

İçişleri Bakanınız, 2 Şubat 2024 günü, depremde ölü sayısını 53 Bin 537 olarak açıkladı.
DOĞRU Parti olarak YSK’nın kesinleşmiş listelerinde “Veri Uzmanları” denetiminde yaptığımız ciddi araştırma sonucu 90.200 seçmenin ve 30 Bin
18 yaş altı gencimizin, toplam olarak 120.200 canımızın vefat ettiğini ispatladık.

Çalışmamızı her yerde, her ortamda ve istediğiniz her kişi ile tartışmaya hazırız.
Bu çalışmalar devam edecek! Bilerek, planlayarak yapılan “Yalan söyleyerek gerçekleşen ihanetleri” gün yüzüne çıkarıp, Yüce Divan için dosyalamaya devam edeceğiz!

Hukukçularımız, suç duyurusu çalışmalarını tamamlamak üzereler!
Eski ve Yeni İçişleri Bakanları, Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürleri, YSK’nın eski ve yeni Başkanları hakkında suç duyurusunda bulunacağız…

Bizler, yavrularını kaybeden, evlatlarının ölüp ölmediğini dahi bilmeyen anaların göz yaşlarına duyarsız kalamayız. Onların sesi olmaya devam edeceğiz.
Türk Milletinin önüne asılan bu yalan perdesini yırtıp atacağız ve peşlerini bırakmayacağız…

Bu arada TBMM’de grubu bulunan partilerin Genel Başkanlarına bir mesajımız var;
Sizlerin YSK’da birer temsilcileriniz var. Üstelik bu kişiler sizleri ve partilerinizi temsil etmekte tam yetkilidirler. Bugüne kadar ne yaptılar?
-Mühürsüz zarfların geçerli sayılmasına engel mi oldular?
-Bir zarfa giren 4 oydan 3’ünün geçerli, 1’inin geçersiz sayılmasını mı önlediler?
-Oy pusulasındaki sıra için kura çekimindeki hileyi mi engellediler?
-Seçsis sistemindeki “Oy Kaydırmalarını mı engellediler?

Özellikle tam 14 yıldır CHP Temsilcisi olarak YSK’da görev yapan M. Hadimi Yakupoğlu, YSK’nın Anayasa ihlal suçu işlemesini, Seçim Kanununun çiğnenmesini neden engellemedi?
Genel Başkanlar, YSK’ya atadıkları kişilerin görev süreleri ile ilgili “Karşılaştırmalı Mal Varlıklarını” hiç merak etmezler mi?

Örneğin;
14 Mayıs 2023 CB ve Genel Seçim gecesi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevden aldığı Onursal Adıgüzel’in ödüllendirilir gibi, seçimi kazanması garanti olan İstanbul/Ataşehir’e Belediye Başkanı Adayı yapılması çok ilginç değil mi?

Aziz Türk Milleti;
Öyle bir noktadayız ki, herkesin tarafını belli etmesi şart oldu.
Aynen Kurtuluş Savaşı öncesi olduğu gibi! Ya manda-köle olmayı kabul edeceksiniz ya da bizlerle birlikte “Kuvayı Milliye” kuvvetlerine katılıp, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlarıyla mücadele edeceksiniz.

Bizler, DOĞRU Partililer bu yola baş koyduk.
Takdir de karar da senindir Türk Milleti…

Sağlık ve başarı dileklerimle
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
SUSARAK KURTULAMAZSINIZ!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin