HEPSİ BİRDEN YOLCU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Bilinen fıkradır;
Azrail, İrecep’e yaklaşıp omuzuna vurmuş; “Hadi bakalım vakit geldi, atta gidiyoruz” der!
İrecep; “Ya Azrail bana az müsaade et, tüm amacım bir yüzükten dünyanın en zengin adamı olmaktı. Henüz dünyada beşinciyim, birinci olayım, gel canımı al” demiş. Azrail de kabul etmiş!
Bir zaman sonra İrecep, Çılgın Bahçeci-Domuzbağcı-Çatlak Meloş-Kandil’ci-Pornocu-Danacı-Solak-Babadan Darbeci-Cüppeli-Sazcı İbo-Pergolacı- Kart Fide ve Aliyev’ci den oluşan aveneleriyle, avantadan alınmış uçakta 17’nci defa Hacca giderken, şak diye Azrail yine belirmiş ve “Hadi Reco, zaman doldu, gidiyoruz” demiş.
Reco; “Ya Azrail, tamam da bak burada bir sürü lider var, onlara yazık değil mi?” diye sorunca,
Azrail; Eyy yalancılar, eyy utanmazlar, eyy kötü ruhlular! Hepinizi bir araya getirinceye kadar çok uğraştım. Bu fırsatı kaçırır mıyım? Hadi hepiniz birden gidiyorsunuz!” Dünya biraz rahat etsin…

Sanki ilahi bir güç, Türk Siyasetinde kendi menfaatini ülke menfaatinin önüne koyan, Laik Cumhuriyet, Atatürk ilke ve devrimlerini istemeyen, Ulus Devlet ve Üniter Yapıya karşı ne kadar parti varsa tümünü, direkt veya dolaylı olarak desteklemek için tarih önünde “Siyasal Ümmetçi” AKP’nin yanında konumlandırdı. Hedefleri Mansur Yavaş’a ve Ekrem İmamoğlu’na kaybettirmek!

Bu konumlanma, Türk Milletinin işini kolaylaştırdı. Türk Milleti, huzurunu bozan “Kımıl Zararlılarını” tek-tek yakalayıp, sandığa kilitleme yerine, bir defada tümünü birden yakalama şansını el geçirmiş oldu…

Kımıl Zararlıları, ne kadar ayrı kamplarda, ayrı düşüncelerde olduklarını iddia ediyorsa da, aslında öz olarak hepsi birbirinin tıpkısının aynısıdır!
Genel hatlarla benzerliklerini anlatalım;

-Bunların hepsinin servetleri şaibelidir!
-Hepsinin menfaati, Türk Milletinden öncedir.
-Çoğunda ilke-vatan önceliği, vizyon yoktur.
-Çoğu Atatürk düşmanıdır veya Atatürk düşmanlarıyla iş tutmaktan utanmazlar.

Şimdi bu sapkınlar şunu söylüyor;
Tamam biz böyleyiz de, CHP ne?

CHP’den ve diğer partilerden size ne? Önce siz kendinize bir bakın.
Nasıl bir işin, nasıl bir pis ortaklığın içindesiniz, farkında mısınız?
CHP’yi yönetenler, istedikleri kadar Cumhuriyetten- Cumhuriyetin Değerlerinden-Atatürk İlke ve Devrimlerinden uzaklaşmaya çalışsınlar,
CHP tabanı, bunları da tasfiye eder. Aynen Kılıçdaroğlu’na yaptıkları gibi…

Bizler, DOĞRU Partililer bu pis oyunun içinde olmayacağız. Kuvvacılar olarak Türk Devletinin, Türk Milletinin, Cumhuriyetin ve Cumhuriyet Değerlerinin savunucusu- koruyucusu olmaya devam edeceğiz. Demokratik Merkezde ve Merkez Sağda siyaset yapıp, partimizi bir yıl içinde ülkenin en güçlü en dürüst partisi yaratacağız. Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu gibi dürüst Belediye Başkan Adaylarını siyaset çakallarına yedirmeyeceğiz.
Çalışıyoruz, halkın sevgisini hak ediyoruz, asla pes etmiyoruz. Az daha sabır!

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle 10 Şubat 2024
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
HEPSİ BİRDEN YOLCU

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin