1. Haberler
  2. Köşe Yazıları
  3. SİZLER TÜRK DÜŞMANISINIZ!

SİZLER TÜRK DÜŞMANISINIZ!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

“Şayet davamızda başarıya ulaşırsak, Amerika’nın 51’ inci eyaleti olmaya razıyım” diyen Molla Mustafa Barzani’nin oğlu Mesut Barzani,
Arap Televizyonuna verdiği demecinde şunları söyledi;
“Bana göre en iyi çözüm konfederasyon seçeneğine yönelmek. Böylece herkes hakkını bilir. Irak’taki diğer milliyetlere saygı duymakla beraber Irak, KÜRTLER ve ARAPLAR olmak üzere iki ana milliyetten oluşur.”

Irak’taki TÜRKMEN varlığı bu eşkıyanın elinden çok çekti, hala da çekiyor. Barzani’nin ellerinde on binlerce TÜRKMEN’İN, bebekler ve kadınların çoğunlukta olduğu kanları var. Barzani şimdi de Türkmenleri tamamen yok saymaktadır.

-Irak’taki Türkmen varlığını sistemli bir şekilde yok etmek için soykırım yapan kim; BARZANİ.
-Irak Türkmenlerini “Yok Sayan” kim; BARZANİ.
-54 Bin insanımızın hayatını çalan PKK Narko-Terör örgütünü, besleyen-barındıran ve Türkiye’ye zarar vermeleri için kapılarını bunlara açan kim; BARZANİ.
-Kuzey Irak’taki teröristleri isteyen Türk Devletine, “Türkiye’ye Kürdün kedisini bile vermem” diyen kim; BARZANİ.
-Bir tek kürdün burnu kanarsa, ben de Diyarbakır’ı karıştırırım, diyen kim; BARZANİ.
-Türkiye’de 120 den fazla şirketi olan ve “Kaçak Sigara”, “Kaçak Mazot” işini organize eden kim; BARZANİ.

*Kuzey Irak’a ve Suriye’ye Türk Milletinden daha ucuza elektrik veren kim; ERDOĞAN.
*Kuzey Irak’ta Barzani ile “Sıra Gecesi” düzenleyip eğlenen kim; ERDOĞAN.
*AKP Kongresine Barzani’yi “ONUR KONUĞU” olarak davet eden kim; ERDOĞAN.
*Kongrede “Türkiye Seninle Gurur Duyuyor” diye bağırtan kim; ERDOĞAN.

Dünya Âleme nizam verdiği iddiasında olan Erdoğan, Onur Konuğu Barzani’nin bu hakaretine karşı bir şeyler söyledi mi? Söyleyebilir mi? Ağzı mühürlüdür, TÜRK-TÜRKMEN derse dili düşer!

Yandaş Basın- AKP Sözcüleri- TESEV- SOROS beslemeleri- AKP’nin Akil İnsanları- CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu; “Yahu Arkadaş, sen nasıl olurda sayıları 3 Milyonu geçen Türkmen Varlığına hakaret edip, onları yok sayarsın” dediler mi? Diyebilirler mi?

Kendilerine “Kürt Aydınları” adını takan, ağızlarından “Barış-Kardeşlik-Etnik Kökene ve Milliyetlere Saygı” sözlerini düşürmeyen televizyon kuşları ve süslenip-püslenip ekrana çıkan cahil programcılardan bir itiraz geldi mi?
Gelebilir mi? Hayır.

Değerli Okurlar;
Örneğin ben “Türkiye Cumhuriyetinin ana unsuru Türklerdir. Diğer milliyetlere saygı duymakla birlikte, ülke yönetiminde onları dikkate almam, herkes bunu böyle bilsin” desem, neler olurdu tahmin edebilir misiniz?

Başta Cumhurbaşkanı-AKP’ nin Kürtçü Prensleri- DEM ’in her biri toprak ağası veya aşiret reisi olan Milletvekilleri, TESEV-SOROS beslemeleri, Nagehan Alçı’dan- Etyen Mahçupyan’a kadar Dinci-Kürtçü köşe yazarları, yüreklerine Vatan ve İnsan sevgisi sokmamış tüm zavallılar, televizyonlarından- gazete köşelerinden saldırırlar ve beni “Düşman” ilan ederlerdi.
Gerçi hiç umurumda olmazdı ama olacaklar aynen böyle gerçekleşmez miydi?

Dünya kuruldu kurulalı Türk olmak, kendisini Türk olarak kabul etmek hep zor olmuştur. Son Osmanlı Padişahı Vahdettin, 1924 yılında Hilafetin kaldırılması üzerine ABD Başkanına, San Remo’dan yazdığı mektupta; “Hilafeti kaldırmak beş-altı milyonluk Türk kavminin yetki alanı içinde değildir” demiştir. Günümüzde de aynen Vahdettin gibi TÜRKLERDEN rahatsızlık duyanlar çoktur.
AKP ve Erdoğan 2002 yılından beri bu yolda gayret ettiler, Türk adını sıradan bir etnik grup olarak kabul ettirmek ve basite indirgemek için çalıştılar.
Utanmasalar, M.Ö 13 Bin yılından beri Anadolu’da var olmuş, dünyaya yön veren devletler kurmuş TÜRK MİLLETİNİ yok sayacaklar.

“1,5 Milyon Ermeni’yi kestiler” derken TÜRK var, “Kürtlere asimilasyon yaptılar” derken TÜRK var, “Rumların mallarını gasp etmiştir” derken TÜRK var,
“6-7 Eylül olaylarında” TÜRK var, “Ermenilerin toprak ve tazminat taleplerinde” TÜRK var, “Özerklik kılıfı altında Bağımsızlık isterken” TÜRK var,
Ermeni Patriği için Ekümenik’lik isterken” TÜRK var. Velhasıl isterken TÜRK var, hakkı teslim ederken, saygı duymak gerekirken TÜRK yok!…

Barzani denen Türk Düşmanı, aç kulaklarını da iyi dinle;
Deden başarılı olamadı, Baban başarılı olamadı, Kurtuluş Savaşımızda İngilizlerin kucaklarına oturup Sevr Antlaşması ile bizi parçalamaya çalışan Babanın dostları başarılı olamadılar. Sen de başarılı olamayacaksın.
Ruhunu sattığın Amerika, yakında bölgeden tamamen gidecek. Akıttığın ve hala akıtmakta olduğun Türk Kanlarının hesabını senden soracak bir “Milli Hükümet” Türkiye’de işbaşına gelecek, hem de çok yakın bir zamanda. İnan ki, bu hesaplaşma çocuklarımıza bırakılmayacak ve bu nesil tarafından bitirilecektir.

Senin gibi Türk Düşmanları ve yandaşların Türk Tarihi ve Türk Milleti önünde tek-tek hesap vereceksiniz…

Not; Hikmet Çetin, Türk Devletinde Başbakan Yardımcılığı-Dışişleri Bakanlığı-CHP Genel Başkanlığı gibi önemli görevlerde bulunmuş bir siyasetçidir.
87 yaşındaki H. Çetin şunları söyledi; “Atatürk devrimciydi. Çok büyük işler yaptı. Ama YANLIŞLARI olmuştu. Dersim olaylarında öyle mi olmalıydı? Olmayabilirdi! 1915 ERMENİ OLAYLARINDA ÖZÜR DİLENEBİLİRDİ” DEDİ!

Lice doğumlu, Ankara’da Otel sahibi Hikmet Çetin yakın tarihimizi hiç bilmiyormuş! Herhalde ölümü yaklaştı ki, utanmadan Büyük Atatürk’ü eleştirmek cüretinde bulundu! Neymiş, Dersim olayları ve 1915 Ermeni olayları için özür dilenecekmiş!
Rahmetli Kamran İnan şunu ısrarla söylerdi; Bu topraklar kadar hain yetiştiren
başka yer yoktur. Hikmet Çetin gibi üst görevlerde bulunan biri, yakın tarihi saptırarak ihanet içinde bulunuyor, Türk Askerini katleden İngiliz uşaklarını korumaya kalkıyorsa, yakında PKK’dan da özür dilememizi ister!
Türk Devletinin verdiği makamlar ve zenginlik sana haram olsun!
Barzani ile Hikmet Çetin arasında bir fark var mı? İnanın, hain beslemekten
bıktık, yetti artık…

Sağlık ve başarı dileklerimle 06 Mart 2024
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
SİZLER TÜRK DÜŞMANISINIZ!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin