1. Haberler
  2. Köşe Yazıları
  3. ÖLÜLER Mİ OY KULLANMIŞ? HATAY KAYBETTİRİLDİ

ÖLÜLER Mİ OY KULLANMIŞ? HATAY KAYBETTİRİLDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Tarih; 01 Ağustos 2010!

12 Eylül 2010’da Yüksek Yargı’yı tamamen FETÖ’nun emrine verecek Referandum oylaması için Fethullah Gülen konuşmasında dedi ki; “İmkan olsa, mezardakileri bile kaldırarak referandumda EVET oyu kullandırmak lazım. Ben zannediyorum kalkarlar da!”

Dönemin Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in emriyle, YARGITAY ve DANIŞTAY üye seçimleri öncesi, FETÖ’cu Yargı İmamlarıyla pazarlıklar yapıldı. Sonuçta, Yargıtay ve Danıştay üyeliklerine, FETÖ listelerindeki isimler seçildi! Demek ki ölüler bile oy kullanıyormuş!

Dönemin FETÖ’cu Adalet Bakanı Sadullah Ergin görevini başarıyla yapmıştı!
Sadullah Ergin’e ödül daha sonra CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Sadullah Ergin, CHP Ankara-Çankaya listesinden Milletvekili oldu.

İşte o referandumdan bu yana, her seçimde-her referandumda, HİLE yapıldı. SEÇSİS Seçim Sistemi ile ölülere de, oy kullanmayanlara da, OY KULLANDIRILDI.

En arsızca hileler, rejimin TEK ADAM sistemine geçilen 16 Nisan 2017’de
“Mühürsüz Zarfların” geçerli sayılmasıyla YSK tarafından yapıldı…
Biz, her seçim ve referandumdan önce Türk Milletinin hakkı yenmesin diye çalışmalar yaptık ve muhalefet partilerini ve basını belgelerle uyardık!
Hiç biri ilgilenmedi. Duymadılar, görmediler bile. Aksine bizleri “Muhalefete Muhalefet” yapan provokatörler olarak damgaladılar.
Türk Milletine gerçekleri anlatabilmek için “Çoban Ateşi Hareketi” adlı platformu, Siyasi Partiye dönüştürerek “DOĞRU PARTİYİ” kurduk.
DOĞRU Partinin kuruluş amacı; Türk Milletini, Cumhuriyet değerlerini korumak, Atatürk İlke ve Devrimlerini yeniden Türk Devletinde etkin kılmaktır. Ne benim ne de Kuvvacı arkadaşlarımın kişisel hiçbir talebimiz olamaz.

Önce, FETÖ’nun sonra AKP’nin “TETİKÇİ SAVCI-YARGIÇLARLA boğuştuk, Basın ve ekonomik ambargo altında tüm ülkede teşkilatlanma çalışmalarımıza devam ediyoruz.

14 Mayıs 2023 CB ve MV Seçimlerinden önce POLİMETRE adlı Veri Mühendisliği ile yaptığımız çalışmada, 6 Şubat 2023 Depremi sonrası İçişleri Bakanı ölü sayısını 11 İl’de 53.573 olarak ilan etti.
Biz ise, “YSK verilerine dayanarak yaptığımız çalışmada” 90.200 (Seçmen) ve (Seçmen olamayacak) genç yaşta 30.000 kişi olmak üzere 120.200 Vatandaşımızın depremde öldüklerini kanıtladık. (11 Depremzede İl’de isim-isim, TC No, Ana adı-Baba adı olmak üzere)) Sayın Saygı Öztürk konuyla ilgilendi ve 21 Şubat 2024 günü Sözcü Gazetesinde bu çalışmamızı yayınladı!

İlginçtir, ne iktidardan ne YSK’dan, ne muhalefet partilerinden ne basından kimse bu korkunç skandalı yalanlayamadı ama görmek de istemedi! Daha sonra, seçmen olmuş ve depremde ölmüş 90.200 kişinin isimlerinin, “31 Mart” Seçimleri öncesi açıklanan “Kesinleşmiş Seçmen Listelerinde” bulunup bulunmadığını araştırdık!

Sonuçta;
6 Şubat depreminde ölmüş ve seçmen listelerinden silinmiş 90.200 vatandaşımızdan, 11 İlde 22.046 (Yirmi iki bin kırk altı) kişinin, DİRİLTİLEREK tekrar seçmen listelerine yazdırıldığını belirledik!
Bunlardan 2040 adedinin de son yerel seçimde HATAY’DA oy kullandıklarını gördük. CHP Örgütü, bu çalışmayı yapmadığı için, zamanında Sandık Seçmen Listelerine itiraz edip, bu sahte seçmenleri kütüklerden sildirmedi! Bu yapılan “Milli İrade Hırsızlığı” aynen FETÖ denen aşağılık örgütün “Mezardakileri kaldırıp oy kullandırın” talimatının AKP tarafından yerine getirilmesi gibidir. (Elimizde, öldüğü halde oy kullanmış kişilerin isim-isim listeleri mevcuttur! Bu olay aynı zamanda çok ağır bir suçtur. Ölen kişilerin yerine oy kullanacak Suriyelilere verilen T.C Vatandaş Kimliği kimler tarafından verildi?)

Aziz Türk Milleti;
Hatay çok önemli bir ilimizdir. Hatay, göz göre göre “Saray Baskısı” ve Vali’nin AKP İl Başkanı gibi çalışması, İl Seçim Kurulunun göz yumması,
CHP Yönetiminin beceriksizliği sonunda Saray’ın emireri konumunda olan
YSK tarafından, AKP’ye peşkeş çekilmektedir.
Eğer, ihanet sayılabilecek bu hırsızlıkların önüne YSK tarafından geçilmezse, Büyük Atatürk’ün “Benim şahsi meselemdir” dediği Hatay, kaybedilmiş olacaktır… Hatay Büyükşehir Belediye Seçimleri yenilenmelidir.
YSK ilk itirazı reddetti. Şimdi YSK denen “Saray Kurumunun” gerekçeli kararı beklenecek ve tekrar itiraz edilecek. YSK, bakalım bu kez şapkadan ne çıkaracak?

Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Nisan 2024
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

HATAY KAYBETTİRİLDİ

Hatay, acemilik ve iş bilmezlikten kaybettirildi.
Bunu bilerek, delillendirerek ve belgelere dayanarak söylüyorum.
CHP’li medya, Lütfü Savaş’ı bir türlü sevemedi.
TİP’li Erkan Baş’a, PKK’nın siyasi kanadı DEM’lilere gösterdikleri sevgiyi, saygıyı Lütfü Savaş’tan esirgediler.
Şeyh Said’e, Seyit Rıza’ya saygı duyanlar, Lütfü Savaş’a saygı duymadılar.

Neden böyle davrandılar?
Lütfü Savaş’ın beğenilmeme nedeni ne idi?
Söyleyelim; Lütfü Savaş Yörük’tü, Türk Milliyetçisi idi! Üstelik Doçent idi!
Sezgin Tanrıkulu’na veya Orhan Sarıbal’a gösterilen sevgi, Lütfü Savaş’tan esirgendi!

Adaylık sürecinin kesinleşmesine kadar, Lütfü Savaş, özellikle CHP’li medya tarafından o kadar hırpalandı ki, şimdiye kadar böyle bir saldırı görülmedi.
Nerdeyse, Hatay’daki depremin tüm suçu Lütfü Savaş’a yüklendi.

6 Şubat Depremi 11 İl’i vurdu. Bu illerdeki Belediye Başkanlarının çoğunluğu AKP’li idi. AKP’li Belediye Başkanları hakkında tek kelime etmeyenler, devamlı olarak Lütfü Savaş’a vurdular.

CHP Genel Başkanı, Lütfü Savaş’ın adaylığını bir türlü açıklayamadı!
Başka bir deyişle Lütfü Savaş, kendi partisi tarafından öyle hırpalandı ki, neredeyse tüm gücünü, siyaseti bilmeyen acemileri ikna etmeye kullandı.

DOĞRU Parti olarak, 15 Şubat 2024 günü “Sözcü Gazetesinde” yayınlanan, depremde ölen vatandaşlarımızın gerçek sayısını açıkladık.
Bir hafta sonra da, depremin vurduğu 11 İl’de toplam 22 bin 40 kişinin (Depremde öldüğü söylenen) sandık seçmen listelerine yeniden eklendiğini duyurduk. Sadece Hatay İlinde 2 bin 40 kişinin, diriltilerek (!) seçmen yapıldığını söyledik.

CHP Teşkilatları bu listeleri ciddiye alıp, sahada araştırma yapmadılar!
Önlerine koyduğumuz tabloyu değerlendirmekten kaçtılar!

Sonunda, Saray elemanı gibi çalışan YSK (Erdoğan’ın 3’ncü kez CB Adayı olmasına Anayasayı çiğneyerek izin veren- Bir zarftaki 4 oydan 3’ünü geçerli,
1’ini geçersiz sayarak dünya utanmazlık rekoru kıran) CHP’nin itirazlarını
incelemeden reddetti!

Büyük Atatürk’ün “Hatay benim şahsi meselemdir” dediği Hatay, sığınmacı Suriyelilerin kullandığı- ölmüş seçmenlerin sahte oyları ile kaybedildi…

Aziz Türk Milleti;
Bu günü hiç unutmayın. AKP, bir daha ki seçime kadar iktidarda kalırsa,
gelecek Yerel Seçimde Hatay’ın “Suriyeli” bir Belediye Başkanı olacak…
Yazıklar olsun!

Sağlıklı, huzurlu, mutlu Atatürk Sevgisi ile dopdolu Bayramlar dilerim…

Sağlık ve başarı dileklerimle 10 Nisan 2024
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
ÖLÜLER Mİ OY KULLANMIŞ? HATAY KAYBETTİRİLDİ
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin