1. Haberler
  2. Köşe Yazıları
  3. ERDOĞAN’A AYNA!

ERDOĞAN’A AYNA!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Aynalar, hiçbir yalana tenezzül etmeden, dalkavukluk yapmadan, ikiyüzlülüğe müracaat etmeden gerçekleri olduğu gibi, insanın yüzüne söyler!

Sayın Erdoğan, TOBB Adasındaki konuşmanızda ilk kez dinleyen biri, sizi
ekonomisi sağlam, gelir dağılımı sağlıklı, hür dünyada itibarlı, ülkesinin bütünlüğünü sağlamış, kişi hak ve özgürlüklerini teminat altına almış, sosyal ve hukuk devletini tesis etmiş, demokrasinin standartlarını yükseltmiş bir ülkenin lideri zanneder!

Gerçek öyle değil! Aynaya bakın, ayna size gerçeği gösterecek!
22 yıllık “TEK BAŞINA” yönetiminizde ülke nüfusunun yüzde altmışını AÇLIK
seviyesinin altına düşürmüş, işsizliği özellikle gençlerde yüzde otuza çıkarmış, devleti ve milleti borcu borçla kapatır hale düşürmüş, mafyanın devlet olduğu, tarikat ve cemaatlerin eğitim sistemini perişan ettiği,
on milyondan fazla sığınmacı ile ülkenizin kalbine “Demografik Bomba” yerleştirmiş, Türk Pasaportunu dünyanın en itibarsız pasaportları arasına sokmuş bir siyasetçisiniz!

Sizin iki dünya rekorunuz var Sayın Erdoğan;
Birincisi; Dünya kurulduğundan bu yana, savaşmadan toprak kaybeden
ilk Cumhurbaşkanısınız! Ege adalarını nasıl verdiniz? Savaş sonucu mu?
İkincisi; Demokratik rejimle yönetilen hiçbir ülkede 55 Ay üst üste, yani tam 5,5 yıl, her ay artan enflasyonu dünya görmedi. Sizin pahalılık rekorunuzu kimse kıramaz!

Hür dünya ülkeleri arasındaki itibarınıza gelince;
Putin, Mart ayında Türkiye’ye gelecekti gelmedi, Nisanda da gelmedi, Mayıs ayında da gelmedi! Gelecek mi? O da belli değil!
Biden davet etti dediler, ABD’ye gideceğiz dediler, son hafta gelmeyin meşgulüz dediler! Kapı önünde kalakaldınız!
AB Ülkeleri liderlerinden hatırımızı soran yok…

Şimdi tutturmuşsunuz, Yeni Sivil Anayasa! Hem yeni, hem sivil!
28. Dönem TBMM yeni Anayasa YAPAMAZ. Çünkü bunlar mevcut Anayasayı “KORUMAK ÜZERE TARİH VE TÜRK MİLLETİ ÖNÜNDE yemin ettiler.
Türk Milletinden, yeni Anayasa yapma yetkisini de istemediler!
Ancak, Türk Milletinden yetki almış bir KURUCU MECLİS yeni bir Anayasa yapabilir. Kurucu Meclis seçimi için her parti aday gösterir. Seçimde BARAJ olmaz. Türk Milleti, yeni Anayasa yapacak Kurucu Meclisi belli bir süre için seçer ve görevlendirir. Kurucu Meclis, yeni Anayasa taslağını hazırlar ve Türk Milletinin onayına sunar!

Siz ancak Anayasa maddelerde değişiklik yapabilirsiniz. Onu yaparken de, Anayasanın DEĞİŞTİRİLEMEZ-DEĞİŞTİRİLMESİ TEKLİF DAHİ EDİLEMEZ maddelerine dokunamazsınız. Bu konuda ısrarınız, Türk Milletinin iradesine savaş açmaktır…

Sayın Erdoğan; Sizden rica ediyorum, şu soruya cevap verir misiniz?
NEYİ YAPMAK İSTEDİNİZ DE, MEVCUT ANAYASA SİZİ ENGELLİYOR?
Bunu Türk Milletine açıkça ve mertçe açıklamak zorundasınız!

Kendi geleceğiniz için, “TEKRAR SEÇİLMEK İÇİN” yanlışa ve hukuksuzluğa saparsanız, ve 15 TEMMUZ benzeri oyunlarına başvurursanız,
Türk Devletinin Ordu ve Güvenlik güçlerini, Sığınmacıları, “%51’i Evde zor tutuyorum” dediğiniz tarikat-cemaatçileri, Türk Milletinin üzerine saldırtırsanız, ülkeyi kana boyarsınız. Bunun hesabını asla veremezsiniz.

Türk Milleti, bir daha çakma darbe girişimi olan 15 Temmuzlara inanmayacaktır. Çünkü Türk Milleti artık size inanmıyor!

Sizi ve danışmanlarınızı bir kez daha uyarıyoruz. 15 Temmuz benzeri bir tiyatroyu tekrar sahneye koymaya kalkarsanız, bu kez sokağa çıkanlar,
Ayhan Bora Kaplan gibi mafya tetikçileri-torbacılar değil, Türk Milletinin tamamı olacaktır. Bunu Anayasadan aldığımız direnme hakkımız olarak yapacağız. Yettiniz artık…

Sağlık ve başarı dileklerimle

30 Mayıs 2024

Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
ERDOĞAN’A AYNA!
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin