1. Haberler
  2. DOĞRU Parti
  3. ZERZEVATÇI İLE PÜSKEVİTÇİ

ZERZEVATÇI İLE PÜSKEVİTÇİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Allah var 21 senede, Zerzevatçı ile Püskevitçi ülkemizin tüm yükünü boşaltıp, bizi tığ teber şah-ı merdan, zil gibi ortada bıraktılar. Bayağı hafifledik yani!
Neydi o öyle fabrikalar-barajlar-petrokimya tesisleri-şeker fabrikaları-demir çelik tesisleri-rafineriler-ağır sanayi yatırımları, ülkenin ne ücra köşelerine kadar ulaşan elektrik dağıtım şebekeleri, okullar, hastaneler, binlerce gölet, barajlar!
Bunların hepsi sırtımızda yük idi. Zerzevatçı ile yan baskıcısı Püskevitçi üç otuz paraya sattılar (Satıcı başı Ali babacan idi) kurtulduk, bir oh çekip rahatladık yahu!

Eski Türkiye’den kalan ve sırtımızda yük, ayağımızda bağ olan Milli Andımızmış, Ne Mutlu Türküm Diyene imiş, Türk Milletiymiş onları da kaldırıp attılar.
Olduk İbrahim milleti ve Reis ümmeti!
Atatürk milliyetçiliğini de salladık bayır aşağı, arap milliyetçiliğinde karar kıldık…

Bazı münafıklar, çekemeyenler, illet ve zillet mensupları “ 21 senede ne ettiniz, battık açız, aç” diye bağırıp dururlar. Bunlarda utanmanın zerresi kalmamış!
Zerzevatçı ile Püskevitçi’nin hedeflerine ulaşması için, 21 seneden sonra bir BEŞ seneye daha ihtiyaçları var. Millet bunlara 5 sene daha vize verirse, inanın üzerinde hiç yük kalmayacak. Bırakın üzerinizdekini, ayağınızda don kalmayacak, don…

Size bir emsal-misal-örnek görseteyim!
1994 yılından 2019’a kadar 26 yıldır İstanbul’u kim yönetti?
Tabii ki asrın lideri zerzevatçı!
Eskiden çöp dağlarından geçerken sıçanların saldırısına uğrayan bizler susuzluktan, vebadan, uyuzdan kırılırdık. Zerzevatçıdan önce bizler yaşamıyorduk ki! O bir geldi pir geldi. Herşeyi halletti. Şimdi İstanbul nasıl?
Aha bal dök yala…

İstanbul’da her şey kontrol altında. Yasa dışı tek olay yok.
Hamdolsun Suriyeliler de gelince, inanlar sokağa çıkmamaya, evlerinde oturmaya ve böylelikle masraf yapmamaya başladılar!

Geçenlerde Gaziosmanpaşa’da 3 katlı bir binanın 4’üncü katında (!) yangın çıktı. Yanan kat kullanılamaz hale geldi. Yanan katta kayıtlı 250 Suriyeli seçmenden maalesef kurtulan olmadı. (Davutoğlu çok üzüldü)

Yine Esenler de 5 katlı bir apartmanın üstüne kondurulan kaçak üç kat ağır gelince, sonradan 8 katlı olan koca apartman güüüm diye çöküverdi.
Müslümansanız inanın (Müslüman olmayanlar da inanabilir) hepimizin ödü patladı yani.
Zerzevatçı o gün üzüntüsünden kimseye fırça atmadı.
Bereket bağımsız yargı imdada yetişti ve yayın yasağı koydu da şimdilik 22 olan ölü sayısına 5 günde ancak ulaşabildik.

Zerzevatçı, ölen vatandaşlarımızı şehit olarak açıkladı. Zaten artık normal mezarlık kalmadı.
Herkes ya şehit ya gazi olduğu için her yer şehitlik oldu!
Buraları, hem bu dünya için hem de deprem olduğunda ahiret için toplanma yerleri olarak ilan edildi. Artık kimse arkamızdan “ne şehit oldu ne gazi, b.k yoluna gitti Niyazi” diyemeyecek. Toptan şehidiz yani!
Milletin geri kalan kısmı ya konkordato ’ya, ya da yurtdışına kaçtı.

Trafik sorunu, her hafta mazot ve benzine zam yapılarak tarihin derin derinliklerine (!) gömüldü. İnsanlar arabalarına binemez oldular!
Elektrik ve doğal gaz zamları ile de mum yakarak, battaniyelerle evde oturan vatandaşlarımızı tasarrufa alıştıran da Zerzevatçı oldu! Ne adam be!

Nankörlük etmeyin. Bakın zerzevatçı neler dedi;
“Geçen defa “Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır” diye kahve dağıttık. Bunlar kırk yıl iktidarda kalmayı planlıyorlar diye oy vermediniz. Bu defa çay dağıtıyoruz.
Bu çayları Yargıtay-Danıştay başkanlarıyla topladık. El emeği, home made yani!
Yine gidip de o zillet ittifakına oy verirseniz, sidikliğiniz bağlansın, kıçınız kurusun inşallah…”

Not;
Erdoğan’ın 3’ncü kez Cumhurbaşkanı Adayı OLAMAYACAĞINA dair itiraz dilekçemizi dün YSK’ya takdim ettik. Görelim bakalım YSK, Erdoğan’ın baskısına
direnip Anayasamızın emirlerine mi uyacak, ya da baskıya boyun eğip “Anayasayı İhlal Suçu” mu işleyecek…

Not;
Erdoğan Hüda-Par için YERLİ ve MİLLİ dedi. Daha önce de “Taliban ile inanç farkımız yok” demişti. Anladınız mı, yıllardır bizler ne ile mücadele ediyoruz?
27 Mart Pazartesi günü, CB’nına hakaret ettiğim iddiasıyla ifade vermeye gideceğim. Vatan sağ olsun…

Sağlık ve başarı dileklerimle

24 Mart 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
ZERZEVATÇI İLE PÜSKEVİTÇİ
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin