1. Haberler
  2. DOĞRU Parti
  3. TÜRK TİPİ CİZVİTLER/FETÖ/AKP/SEVR

TÜRK TİPİ CİZVİTLER/FETÖ/AKP/SEVR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

ABD, NATO üyesi Türkiye’nin toprak bütünlüğünü tehdit eden, 70-80 bin militanı olan PKK/YPG Terör Örgütüne nasıl olur da, 5 Bin TIR ağır silah,
TOP, Roket ve en sonunda Helikopter verir ve yine nasıl olur da Türkiye
bu rezilliğe seyirci kalır?

2021’de PAPA, Irak ziyaretinde Erbil’de Barzani ile görüştü. Barzani, o gün anısına Papa Pulu bastırttı. Pul’un üstünde “Sevr Haritası” vardı!
Barzani, AKP Kongresine “Onur Konuğu” olarak davet edildi ve konuştu.

Barzani 2005’te ABD’yi ziyaret etti ve Başkan Obama ile görüştü. Sonra da
Obama’nın yardımcısı Biden ile görüştü. Şimdiki Başkan Biden, Barzani’ye
şunu söyledi; “Sayın Başkan, ikimizin de ömrü Kürt Devletinin kurulduğunu görecektir.”

Geçen günlerde, ABD Savunma Bakanı, Barzani’yi ziyaret etti.
ABD Genel Kurmay Başkanı da Suriye’de PKK/PYD’yi ziyaret etti.
Amaç, Türkiye’nin düşmanlarını birleştirmek!

Yunanistan da NATO Üyesi. Ege Adalarını, ABD ile birlikte silahlandırdılar.
Dedeağaç’tan Girit’e, Güney Kıbrıs’tan Suriye’ye, çepeçevre ABD askerleri var.
Doğu Akdeniz’de, Ege’de hatta Karadeniz’de ABD gemileri cirit atıyor.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, bu durumlara itiraz edip Türkiye’nin güvenliği için gereken “Dik Duruşu” gösteriyor mu?

Ne gezer? Tam aksine ABD Başkanının isteğiyle, Finlandiya’nın NATO üyeliğine onay verdi. Yakında sıra İsveç’e gelecek.

Tüm bunların kökünde, AKP-FETÖ işbirliği vardır!
Bugün Fethullahçı Terör Örgütünün, hangi örgüt örnek alınarak kurulduğunu paylaşmak istedim. Umarım önümüzdeki dönemdeki yargılamalara kaynak olur.

ABD ve onun desteklediği terör örgütleri, bölgede 2’nci İsrail olarak görev yapacak Kürt Devletinin kurulması için hayal kuranlar şunu çok iyi anlamalıdır.
Bizim sınırlarımız cetvelle değil, şehit kanlarıyla çizilmiştir. Son Türkün kanı akmadan da asla değişmez.

FETÖ’nün, CIA’ın taşeronu olduğunu artık herkes öğrendi. FETÖ’nun çeşitli ülkelerdeki okullarında çalışan elemanlarından en az üçte birinin CIA elemanı olduğu, CIA’ın bu okulları her türlü tahmil-tahliye-haber alma- örgütlenme işlerinde kullandığı, bu okullarda o ülke yöneticilerinin çocuklarının okuduğu, bunların eğitiminin o devletin kılcal damarlarına ulaşmak için kullanıldığı da bilinen gerçektir!
Fethullah Gülen gibi eğitimsiz birinin, böylesine dünya çapında bir organizasyonu kuracak ve yönetecek beyne sahip olmadığı, önüne konulan şablonu uyguladığı, kendisine verilen emirleri yerine getirdiği de açık bir gerçektir. CIA, FETÖ için nasıl bir şablon kullandı ki, T.C Devleti gibi stratejik (!)
bir ortağı kaybetmek pahasına FETÖ liderini ABD’de tutup, silahlı koruma sağlıyor?

Bir çalışmamda, “İSA CEMİYETİ” denen CİZVİT’lerin örgütlenmesini inceledim.
FETÖ yapılanmasının, Cizvit’lerle bire bir aynı olduğunu gördüm.

Cizvitler 27 Eylül 1540’ta faaliyete başladılar. Adları, İsa Cemiyeti mensubu anlamına gelen “Jesuit” (Cizvit), Jesus (İsa) kelimesinin değiştirilmesiyle meydana gelmiştir. Kurucu ve ilk generali Loyola Ignatius’tur. Beyazlar giyen Papa’nın aksine siyah renk giyindiği için “Siyah Papa” olarak bilinir.
Cizvitlerde, Yahudi asıllıların hakimiyeti esastır. Sembolü IHS dir. (Jesus Hominum Salvator-Dünyanın kurtarıcısı İsa)

Cizvitlerin nihai hedefi; mevcut devletleri yıkarak tek bir dünya devleti kurmak, reform görüntüsüyle dinleri yozlaştırıp (Ilımlı İslam, Dinler arası diyalog gibi araçları kullanırlar. Erdoğan ılımlı İslam ve medeniyetler arası diyalog gibi kurumların da başkanlığını yapmıştır) müşterek bir bâtıni bir din ortaya çıkarmak (Evanjelistlerin de hedefi budur) ve yeni bir dünya devleti kurmaktır.

Cizvit olmak için önce iki senelik eğitim gereklidir. Cemiyete kabul edilirlerse önlerinde iki yol vardır. Ya rahiplik yolunu seçecekler ya da seküler dallarda eğitim alarak, bulundukları devletlerin yönetimlerine sızacaklar!

Cizvitler daha önce hiçbir tarikatın yapmadığı şekilde, mükemmel eğitim veren okullar kurdular. Hem bulundukları ülkelerin yöneticilerinin çocuklarını ücretsiz eğittiler hem de üstün zekalı olan fakir aile çocuklarını yetiştirdiler.
18 yaşına gelen çocuklar Cizvit Üniversitelerinde felsefe-ilahiyat-hukuk-tıp eğitimi alırlar. (Türkiye’de AKP İktidara gelinceye kadar, Gülen Cemaati sadece ortaöğretimde okullaşmıştı. Erdoğan’ın izniyle FETÖ, Türkiye’de 15 Üniversite açmıştır)

Cizvitler, okullarını desteklemek için Kuzey ve Güney Amerika’da kendi şeker ve pamuk plantasyonlarını kurdular. Yerlileri buralarda çalıştırdılar. Dünyanın çeşitli ülkelerindeki okulları kanalıyla global bir haberleşme ağı kurdular ve köle-gayrimenkul-gümüş-kürk-elbise-ipek-tütün-kakao-baharat-şarap-mücevher ticareti yapıp yerel şirketlerle ortaklık kurdular. Tekeller oluşturdular.
Bankerlik yapıp, savaşları finanse ettiler. 18. Yüzyıla gelindiğinde modern manada, dünyanın ilk global şirketi oldular.

Cizvitler gittikleri her ülkede “Devlet içinde Devlet” olmayı başardılar. (FETÖ/PDY gibi.) Avrupa’daki tüm Katolik Kral ve Hükümdarların milletlerarası ilişkiler, ekonomi ve adalet konularındaki danışmanları Cizvitlerdendi!
(Erdoğan’ın, Hulusi Akar’ın yaverliklerine-korumalıklarına kadar sızdıkları gibi! Yüksek Yargıyı ele geçirdikleri gibi!) Cizvitlerin İstanbul’daki ilk merkezi
San Benedetto Manastırıdır. (Saint Benoit)

Türkiye gibi bir Cihan Devletini yöneteceklerin “Tarih ve İnsan” faktörlerini çok iyi kullanacak eğitimde olmaları gerektiğini defalarca yazmıştım.
Ülke yönetimini cahillere, devleti ve milleti ile kavgalı olanlara, fikri olgunluğa erişmemiş olanlara teslim ederseniz, başınız dertten asla kurtulmaz.
Tıpkı bugün olduğu gibi!

Sağlık ve başarı dileklerimle

09 Nisan 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
TÜRK TİPİ CİZVİTLER/FETÖ/AKP/SEVR
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin