GİDECEKLER

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Değerli vatandaşlar; Bazen inadına, bazen de inandığınız için oy verdiğiniz Erdoğan yönetimi dün olduğu gibi bugün de devletin tüm imkanlarını bir avuç saray ve eşrafının kişisel çıkarları için fütursuzca kullanıyor. Bunu ben değil birlikte çalıştığı arkadaşları yaptıkları ifşalarla doğruluyorlar. AKP ve avaneleri  saltanatlarını devam ettirmek için üç maymunu oynamakta, miting alanlarında ki saldırılara seyirci kalarak terörize etmekte ve bu kutuplaşma ile halkımızı yine siyasi çıkarları doğrultusunda kullanmaktadır. Türkiye için BEKA Sorunu olan Erdoğan ve avaneleri kendilerinin sorun olmadığına inanıyor ve çözümü, halkımızın huzurunu bozmakta arıyorlar !.. Yani, kaos ortamından rant elde etmeye çalışıyorlar.

Oysa; Yolsuzlukların, Sayıştayın tespit ettiği usulsüzlüklerin, FETÖ terör örgütünün siyasi ayağının ortaya çıkarılmasının istenmesi ile Esnaf , Öğrenci , Kadınlar ve Gençler, Engelli ve Muhtaç vatandaşlar, Toplumsal ayrışmanın sebepleri, Hayvanlar, Ormanlar, Çevre, İnsan, Çiftçi, Tarım, Sanayi, Madenler, Doğal afetlerin önlenmesi tedbirleri, Emekliler, İşsizliğin önlenmesi, Özelleştirilen kurumların denetimi, Halkın tercihinin yok sayılması, Şehitler, Lösemi hastaları, Egedeki adalarımızın korunması, Suriyeli göçmenlerin iadesi vs. gibi ülkemiz ve halkımızın menfaatlerini ilgilendiren tüm taleplere AKP ve Destekçisi MHP karşı çıkarak çözüme yönelik hiçbir adım atmamıştır.

Hatırlayınız, AKP Yolsuzluk, Yoksulluk ve Yasakları(3Y) kaldıracağız diyerek iktidar oldu. Bugün yolsuzluk her alanda yasal, yargı ise işlevsiz hale getirildi, yoksulluk ve yasaklar da halkımıza hediye edildi. Görünen o ki 3Y ile geldiler 3Y ile de gidecekler. Sosyal medyada yer alan tüm iddialar karşısında suskunluklarını koruyan AKP yönetimi; Enerji, Ulaşım, Tarım, Turizm, Savunma Sanayi, Elektrik ve Doğalgaz, Akaryakıt, Arazi, Madencilik, Gümrükler ve Teknolojik yatırımlar gibi alanları vurgun kaynaklarına dönüştürmüş durumda.

Bu vurgunlarında her türlü mafyatik yöntemlerin de uygulandığı ve halkımızdan aldıklarını, halkımıza hizmet olarak aktarmaları yerine bir avuç avanesi ile iş birliği çerçevesinde kendilerine aktararak halkımızı sömürmekte ve haklarını gasp  etmektedirler. Hani bunlar milliydi, hani bunlar yerliydi, hani alınları secde görüyordu bunların. Ha bu arada Cuma günlerinin ibadet adı altında iş bağlamaya dönüştürülmesi iddiaları… inananlar açısından ne acı değil mi? yani, ahlaksızlık diz boyu…

Aziz milletim, halkımızı dinden soğutan bu sahte dinciler, adalarımızı-Süleyman şah türbesini dahi koruyamayan bu sahte milliyetçiler, Ülkemizi insan-silah ve uyuşturucu kaçakçılarına teslim eden bu hainler, Ortadoğu göçmenlerinin sığınağı haline getiren  ihvan zihniyetli bu anlayış, kuruluş değerlerini ortadan kaldırmaya çalışan Atatürk düşmanı yobazlar, kamu kurumlarını tarikat-cemaat mensuplarına teslim eden liyakatten yoksun kadrolar… Özetle her türlü uygulamalarında halkımızı değil bir avuç saray ve yandaşları nemalandıran halktan kopuk AKP yönetimi hala yalan ve iftiraları ile kendi pisliklerini başkalarına atmaya çalışıyorlar. Boşuna uğraş, aynaya baksalar aslını görürler.

Değerli vatandaşlar, rahmetli Devlet adamı Süleyman Demirel’in “Bugünün güneşiyle dünün çamaşırlarını kurutamazsınız.” Sözünü Erdoğan ve avanelerine ithaf ediyor ve halkımıza sesleniyorum. Ellerini ceplerinizden çekmeyen bu iktidarın doymak bilmez hırslarını görün,  kullanacağınız oylarla ülkemizi ve halkımızı bu hırsa esir etmeyiniz. Etmeyiniz  ki gitsinler. Giderler mi? Elbette GİDECEKLER.

 

12.Mayıs.2023

Selam ve Saygılarımla

Cezmi Orkun

Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı

(Enerji, Tabii Kaynaklar ve Madencilik Politikaları Başkanı)    

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
GİDECEKLER
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin