1. Haberler
  2. Köşe Yazıları
  3. BAŞKOMUTAN VE PAŞALARI! / BAŞKOMUTANA KOLAY SORULAR

BAŞKOMUTAN VE PAŞALARI! / BAŞKOMUTANA KOLAY SORULAR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

“SURİYE POLİTİKANIZ” sayesinde, T.C Devletine ve Türk Milletine Cumhuriyet Tarihinin en büyük ihaneti yapıldı!

Türk Milletinin sizlere EMANET OLARAK verdiği makamları, maddi olanakları ve silahlı güçleri, ömür boyu kendi malınız sandınız!
Kimse sizlere hesap soramayacak, Türk Ordusunu istediğiniz gibi perişan edeceksiniz, sahte delillerle Komutanları-Aydınları-Vatanseverleri-Gazetecileri zindana atacaksınız, öyle mi?

Türk Devleti ve Türk Milletiyle hiç alakası olmayan Suriye’nin iç savaşına, ABD’nin emperyalist planı olan Genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesi gereği, Türk Devletini boğazına kadar soktunuz!

Binlerce evladımız sırf sizlerin cehaletiniz ve “Kullanışlı Eleman” olmanızdan dolayı, can verdiler, şehit oldular. Ne uğruna?
Vücut ve Ruh sağlığı bozuk bir Başkomutan ile, silah arkadaşlarını ve üniformalarını satacak tıynette NATO Paşalarının şahsi çıkarları uğruna!

Necdet Özel-Hulusi Akar- Yaşar Güler-Metin Gürak, lütfen Türk Kamuoyuna açıklar mısınız?

1’nci Körfez Savaşı denilen retorik tuzak (bu oyun BOP’un İlk versiyonu idi) nedeniyle, dönemin Cumhurbaşkanı Özal’ın, (Türk Ordusu Irak’a girmeli ve 1 koyup 3 almalıyız) ısrarına karşı ülkemizi bu emperyal tuzaktan korumak için, görev süresi bitmeden istifa eden Genelkurmay Başkanı Rahmetli Necip Torumtay, sizce neden istifa etmişti?

BOP’un ikinci versiyonu ise CB Erdoğan’ın EŞBAŞKAN olduğu projedir!
Sizleri yetiştiren Komutanlarınız, Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner ve dönemin Kara-Deniz-Hava Kuvvetleri Komutanları Orgeneraller Türk Milletine açıklama yaparak, henüz bir yıllık görev süreleri dolmadığı halde neden İSTİFA ETTİLER?

Sizler, TORUMTAY ve KOŞANER Komutanlarınızdan daha akıllı, daha demokrat, daha vatansever, daha onurlu idiniz de, ondan mı Komutanlarınızın istifa ederek reddettikleri görevleri kabul ettiniz?

Suriye Politikasının “Askeri Kısmının” tüm hesabı sizlerden sorulacak.
Ölen her evladımızın, her damla kan ve gözyaşının, heder edilen milyarlarca
doların, Türk Ordusunu, katiller sürüsü- kafa kesici ÖSO denen çapulcularla birlikte çalıştırmanın hesabı sorulmayacak mı zannediyorsunuz?
Yoksa, nereden geldiği belli olmayan paralarla Cami yaptırıp, Allah’ı ve Türk Milletini kandırabileceğinize mi inandınız? Yazık size, yazık…

Gelelim Başkomutana;
İddia ettiğiniz gibi YERLİ ve MİLLİ olsaydınız, Türk Devleti, Suriye ile birlikte hareket ederdi. Eğer size yıllardır söylediğimiz gibi DOĞRU davranmış olsaydınız bugün Fırat’ın doğusunda Büyük İsrail’in 2’nci parçası kurulmazdı! PKK Narko-Terör örgütü diye bir örgüt kalmazdı.
Ülkemize, elini-kolunu sallayarak giren 12-15 Milyon (O da şimdilik) kontrolsüz geçici koruma kapsamında sığınmacımız olmazdı! Önümüzdeki on yıllar boyunca uğraşmak zorunda kalacağımız, demografik istila diye bir derdimiz olmayacaktı!

Dünkü yazımda sizi “Tarih Körlüğü” ile suçlamıştım. Öylesiniz de!
Bilir misiniz ki Cezayir halkı biz Türkleri niye sevmez?
Birleşmiş Milletlerde Cezayir’in Bağımsızlık oylamasında, Menderes Hükümeti HAYIR oyu kullandığı için!

Libyalılar artık neden bizden nefret ediyor?
ABD, Libya’yı bombaladığında, Özal ABD’nin yanında yer aldığı için!
AKP Hükümetinin yanlış Libya politikası yüzünden, hala Libya’da insanlar birbirini öldürdükleri için!

Başkomutan olarak, uyguladığınız ABD yanlısı Suriye politikanızla, Suriye Vatandaşları ile aramıza kapatılması çok zor bir çukur açtınız.
Biz Türkler, nasıl ki Araplar tarafından sırtımızdan vurulduğumuzu unutmuyoruz, Suriyeliler de kendilerine yaptığınızı unutmayacaklar!

AKP Hükümetinin, Suriye ve Esad’a yaptıklarını Suriye bize yapsaydı ve vatanımız parçalansa idi bizler unutabilir miydik?

Bu günden sonra, yıktıklarınızı düzeltemezsiniz. Zaten öyle bir niyetiniz yok!
Bırakıp gidin. Eğer kaldıysa “Devlet Adamlarıyla” birlikte ülkemizi düze çıkaralım…

Yazıyı bağlayalım. Umarım anlamışsınızdır ki, haramın ve ihanetin üzerinde oturmak mümkün olmuyor. Türk Milleti sizi ve paşalarınızı hiç unutmayacak!

Not; Bugün hangi rezaletin yıldönümü, hatırladınız mı Başkomutan?
4 Temmuz 2003’te Süleymaniye’de Türk Askerinin kafasına çuval geçirilmesine izin verdiğiniz o kara günün yıldönümü…

Sağlık ve başarı dileklerimle

04 Temmuz 2024

Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Kurucu Genel Başkanı

BAŞKOMUTANA KOLAY SORULAR

Sayın Hacı Başkomutanım;
İnanıyorum ki, Türk Milletinin kabul ettiği ve halen yürürlükte olan Anayasamızda yazan görev ve sorumluluklarınızı, neleri yapıp neleri yapamayacağınızı, size bu ulvi makamları belli bir süre için veren Türk Milletine mutlaka hesap vermeniz gerektiğini sular-seller gibi ezberlemişsinizdir.

Ben de, Türk Milletinin bir ferdi olarak, kafama takılan soruları size sormak istiyorum. Amacım doğruları öğrenip, düzgün işler yaptıysanız sizi desteklemektir! Hadi Hacım, “Ya Allah Bismillah” deyip başlayalım;

1)Davutoğlu-Fidan- Kalın-Sinirlioğlu ile planlayıp başlattığınız “Suriye Politikasının” başlangıcından bugüne kadar, kaç tane VATAN EVLADI şehit oldu?
2) Aynı süre içinde, yaralanıp sakat kalan kaç GAZİMİZ var?
3) 2011 yılından bu güne kadar, 13 yıl boyunca, Suriye Harekatının DOLAR olarak maliyeti ne kadardır?
4) Suriye ve Irak politikanız sonucu, bölgede 2’nci İsrail olarak görev yapacak Kürt Devletinin, Barzani yönetiminde ve Fırat’ın doğusunda YPG tarafından olmak üzere 2 parçası kuruldu. Sizin ifadenizle ABD bu teröristlere 5 BİN TIR dolusu ağır silah verdi. Bu silahlar, bizim terörle mücadelemizde mi kullanılacak, yoksa bizim askerlerimize karşı mı kullanılacak? Bu ABD ile biz “Stratejik Ortak mıyız” yoksa “Stratejik Düşman mıyız?

Gelelim Suriye Politikanızın, Türk Milletine kaç dolara mal olduğuna!
5) Suriye’de Esad’a karşı mücadele etmemiz için, kafa kesici dinci teröristleri Suriye’ye göndermek için, HANGİ ÜLKELER kaçar milyar dolar para verdiler?
6) Gönderilen bu paralar, modern Türk Devletinin hangi hesaplarında resmileştirildi? Hangi harcama belgeleri ile, harcandı?
Hacı’m, sizin yönetiminizde haşa yolsuzluğun y’sinden bile bahsedilemeyeceğine göre, belgeleri TBMM ile paylaşır mısınız?
7) Bu kafa kesicilere maaş verdiğinizi kendileri söylediler. Bunlara adam başı DOLAR olarak her ay ne kadar maaş veriyoruz? Daha ne kadar vereceğiz?

Hacı Başkomutanım
Lütfen bu sorularıma, belgeleriyle cevap verin ki, Türk Devletinin bir “ÇADIR DEVLETİ” olmadığını, açık şeffaf modern bir Demokratik Devlet olduğumuzu, bizi çekemeyenlerin burnuna sokarak kanıtlayalım.
Hadi kalın sağlıcakla…

Sağlık ve başarı dileklerimle

05 Temmuz 2024

Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Kurucu Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
BAŞKOMUTAN VE PAŞALARI! / BAŞKOMUTANA KOLAY SORULAR
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin