1. Haberler
  2. DOĞRU Parti
  3. ATATÜRKÇÜLERİN DİRENİŞİ KIRILAMAZ

ATATÜRKÇÜLERİN DİRENİŞİ KIRILAMAZ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Yunan Ordusu yurdumuzu işgal etmeden önce, emperyalist devletler ve onların işbirlikçilerinin başı Damat Ferit, ülkemizdeki direniş noktalarını ve direnişçilerini kırmak için bir plan yaptılar.

İzmir Valisi Rahmi Bey idi! Vali Rahmi Bey, vatansever biri idi. İzmir’deki “Şimendifer Mektebi” talebelerinin birer usta makinist olarak yetiştirilmelerine büyük emek vermiştir. Bu evlatlar, Kurtuluş Savaşımız sırasında, trenlerimizi kullanarak, Türk Ordusuna büyük hizmetler verdiler!

Vahdettin ve Damat Ferit, Vali Rahmi Beyi görevden aldılar ve yerine Yunan İstihbaratının istediği “Kambur İzzet” adında bir Paşa bozuntusunu İzmir’e Vali olarak tayin ettiler. Ayrıca “Arnavut Tahsin” adında bir istihbaratçıyı da İzmir’e Emniyet Müdürü olarak gönderdiler.
Kambur İzzet ve Arnavut Tahsin, ellerine verilen Yunan İşgaline direnecek kişileri teker-teker bulup öldürdüler! Yunan İzmir’e çıktığında işgale direnecek kimse kalmamıştı! Kambur İzzet öldüğünde koynundan, en üstün Yunan madalyası çıktı!

Şimdi de aynı emperyal oyun sahneye konuyor.
T.C’nin başındaki kişi, ABD’nin Genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesinin Eşbaşkanı, yani geçmişin Kambur İzzet’i. Arnavut Tahsin ise, bugünün Süleyman Soylusu!
Hizbullah’tan Bahçeli’ye, Perinçek’ten Destici’ye, ANAP’tan DSP’ye, tüm tarikat ve Cemaatler Türk Devletinin başına çöreklenmiş AKP’nin organizasyonunda akbaba sürüsü gibi düşmemizi bekliyor.

Diğer tarafta, İngilizlerin etkisiyle CHP’nin tepesine çökmüş AKP Larvaları, Said-i Nursi talebeleri ve Sivas katliamı savunucuları, zehir saçmaya devam ediyor.

Aziz Türk Milleti;
Bugün için Türk Milletinin huzura-barışa kavuşmasının önündeki, demokratik yolla kaldırılması gereken ilk engel, Anayasa’ya aykırı olarak 3’ncü kez CB Adayı olan Erdoğan’dır.
Bu amaçla üçüncü ittifakı kurduk. Son gün, DOĞRU Parti Genel Merkezini hiç ziyaret etmeyen, bizimle hiç görüşmeyen birini, ittifakın adayı olarak karşımıza çıkarttılar!
Yapılmak istenen, Bahçeli sonrası MHP Genel Başkanlığı için adam hazırlamak ve kazanamayacak birini CB Adayı gösterip, dolaylı olarak Erdoğan’a destek olmaktı!

DOĞRU Parti Başkanlık Divanı olarak toplandık ve böyle bir oyunun içinde olmayacağımızı açıkladık, ittifaktan çıktığımızı duyurduk.

DOĞRU Parti, 50 Binden fazla insanımızı kaybettiğimiz, bir o kadarının enkaz altında kaldığı, 11 ilimizde yaşamın durduğu, bölgeden 2 milyondan fazla insanımızın göç ettiği, yerlerine sığınmacıların işgal hazırlıklarının yapıldığı, yani Erdoğan-Davutoğlu-Babacan tarafından Ankara’nın tam ortasına bırakılan “Demografik Bombanın” patlamasına çok az zaman kaldığı bir dönemde, doğruları Türk Milletine anlatmaya devam edecek!

Erdoğan’ın, göstere-göstere Anayasayı çiğnemesi, amblemi “Domuz Bağı” olan Hizbullah ile ittifak yapması, ekonomik çöküntü yaşayan ülkemizi çok zor günlerin beklediğinin işaretidir.
Seçim ve Sandık güvenliğinin olmadığı, devletin boğazına kadar seçime bulaştığı, seçimin eşitlik-şeffaflık- doğruluk ilkelerinin yerlerde süründüğü, iktidarın “Oy Hırsızlığı” dahil her türlü hileye başvurabileceği bir zaman diliminde doğruları söylemeye devam edeceğiz!

Emperyalizm ve neoliberalizmin boyunduruğundaki Türkiye’mizde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini tekrar egemen kılmak, hep birlikte üreten, ürettiğini adil bölüşen kamucu planlı kalkınma anlayışıyla güçlü bir Sosyal Devlet oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Meydanı; Laik Cumhuriyeti, Atatürk İlke ve Devrimlerini yıkmak isteyen ite-kopuğa, Hizbullah dostlarına, AKP larvalarına, tarikat-cemaat artıklarına ve PKK sempatizanlarına bırakmayacağız!

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Not;
Erdoğan Anayasaya aykırı olarak CB’na aday olursa, tüm Türkiye’de “YSK’yı Anayasaya Uymaya ve Korumaya” davet eden, YSK’ya dilekçe ile başvurma kampanyası başlatacağız. Anayasal hakkımız olan bu başvuru için “Örnek Dilekçeyi” sizlere sunacağız.

Sağlık ve başarı dileklerimle

12 Mart 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
ATATÜRKÇÜLERİN DİRENİŞİ KIRILAMAZ
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin