1. Haberler
  2. DOĞRU Parti
  3. MAYINLARA BASMAYIN

MAYINLARA BASMAYIN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

MAYINLARA BASMAYIN

“Biz kazanırsak demokrasinin zaferi olur. Ama kaybedersek bu sonuç, bir darbenin başlangıcıdır ve biz gereğini yaparız.” (Seçimlerin Güvenliğinden Sorumlu İçişleri ve Adalet Bakanları. Gerçek Sorumluluk alanları; Mafya Babalarını ve çocuk tecavüzcülerini korumak)
“14 Mayıs bir istiklal mücadelesidir.” (1000 Ali Yıldırım, Hollanda’nın en zengin adamı!

Tüm muhalefet Partilerine;
“Türkiye’yi OECD-FAFT’ın GRİ LİSTESİNE SOKAN, ( Uyuşturucu Ticareti-Kara Para- Terör Örgütlerine destek olanların alındığı liste) 13 Milyon Demografik bombayı (İstilacıları) Türkiye’ye bilerek ve planlayarak alan ve Avrupa ile iki defa (Geri Alım Antlaşması) imzalayıp kaçak sığınmacıları ülkemizde tutan, bu uğurda TÜRK MİLLETİNİN 200 MİLYAR DOLARINI, Ortadoğu’nun itlerine-uğursuzlarına-katillerine harcayan AKP İktidarının DOĞRU-EŞİT-ADİL-ŞEFFAF seçim yapacağına inanan muhalefet partilerine SON KEZ, oyların aktarılması-kaydırılması için hazırladığı tuzakları yazıyorum.
Bu Siyasal Ümmetçilere sizler nasıl güveniyorsunuz? AKP iki elinizi havaya kaldırtıp, bir elinizle Rabia, diğeriyle Bozkurt işareti yaptırırken cebinizden cüzdanınızı çalmadı mı? Fakirleşmediniz mi?

Hayal aleminde gezmekte olan Muhalefet Partilerine, AKP tarafından yollarına konulmuş
mayınların yerlerini söyleyelim de basıp patlamasınlar. Ama Güneysu ilçesindeki Temel gibi, yoldaki muz’u görüp “Eyvah yine düşeceğiz” derler ve bilerek mayına basarlarsa sizler için yapabileceğimiz bir şey yok!

Sandık Kurulu Üyelerine;
Oy verme günü görev bölgenize gittiniz. Sandık Kurulu Başkanı, İlçe Seçim Kurulundan gelen MÜHÜRLÜ oy torbasını önünüzde açtı. Zarfları-CB Oy pusulalarını-MV Oy pusulalarını, MÜHÜRLEDİNİZ ve saydınız. Mutlaka ama mutlaka, ( X sayıda mühürlü zarf-X sayıda CB Oy Pusulası-X sayıda MV Oy pusulası sayıldı diye) tutanak tutturun ve Sandık Başkanlarına imzalatın, bir suretini alın. Böylelikle, “MÜHÜRSÜZ OY ZARFLARININ, sonradan kullanılmasını önlemiş olursunuz! (Sayın Raif Şaşmaz’a teşekkür ederim.)

Birinci Mayın;
Muhtarlık Askı Listeleri ile Kesinleşmiş Sandık Seçmen listeleri arasındaki fark.
Yurtdışı Seçmen sayılarında (YSK’nın 20 Mart 2023 ve 05 NİSAN 2023 Tarihlerinde açıkladığı seçmen sayısı ile, 15 Nisan 2023’te Partilere verdiği “KESİNLEŞMİŞ SANDIK SEÇMEN SAYISI” arasında arttırılmış, 132 Bin 085 fazla seçmen yazılmış! Bu farkın YSK tarafından açıklanması gerek. Bu sayı Yurtdışı seçmenlerin %4’lük bir oy artışı demektir.
Ne oldu da 10 günde Yurtdışı Seçmenlerinde bu artış oldu?

İkinci Mayın
Güneydoğu ve Doğu Bölgemizdeki 17 İl (4’ü Büyükşehir-Van Mardin Diyarbakır-Şanlıurfa) ve
104 İlçede, Süleyman Soylu-Devlet Bahçeli tarafından atanan KAYYIMLAR yolu ile devletin seçimlere müdahalesi sağlanacak. Seçimden önce bölgedeki HDP yöneticileri ve halk nezdindeki itibarlı kişiler gözaltında tutulacak, gizlilik kararı alınacak ve sandıklar, Jandarma Özel Tim elemanları tarafından doldurulacaktır. (Gözaltına alma operasyonu şimdiden Diyarbakır’dan başladı. Devam edecek)
Burada kaydırılacak oy miktarı yaklaşık 2 Milyon olacaktır. (Bkz. 16 Nisan 2017 Referandumu)

Çare nedir?
Çare tarafımızdan defalarca söylendi ama dikkate alınmadı!
Bu bölgedeki her ilçeye 50 (ELLİ) kişiden oluşan, silah taşıma hakkı ve kendileri için devletin koruma kararı verdiği, Emekli Yüzbaşı ve üstü rütbeli subaylar (Bölgede terörle mücadele etmiş olanlar), Emekli Milletvekilleri, Emekli Emniyet Müdürleri, Emekli Yargı Mensupları “GÖZLEMCİ” olarak, seçimden üç-dört gün önce bölgeye gönderilmeli, muhalefet partilerinin yerel teşkilatlarıyla beraber ziyaretler yapılmalı ve halka güvence verilerek, devlet güçlerinin oy kullanmaya engel olamayacağı anlatmalı ve halkın özgürce oy kullanması sağlanmalıdır.

İlçe Seçim Kurulu Başkanı tarafından, SEÇSİS’e gönderilen, İlçenin toplam oyunu belirten
“Toplu Tutanağın” mutlaka Parti Temsilcileri tarafından alınıp, anında Genel Merkezlerine gönderilmesi sağlanmalıdır. (Kıdemli Hakimlerin İlçe Seçim Kurulu Başkanı seçilmeleri yasaklandı. AKP tarafından, yargıya sokulan ve YARGIÇ yapılan 3.500 (eski AKP’li Avukat) kişinin, dijital olarak SEÇSİS Merkezine gönderdikleri sonuçlar an be an izlenmelidir.

SEÇSİS Merkezi;
Burası tüm verilerin toplandığı ve Partilere, Anadolu Ajansına anlık veri aktarılmasının yapıldığı beyindir. Bilgisayar Mühendisleri Odası bu sistemi GÜVENİLMEZ bulmaktadır.

Çare;
YSK, SEÇSİS’i gözlemlemek üzere “YSK’da Temsilcisi olan” partilerin BİRER ADET BİLGİSAYAR MÜHENDİSİNİN GÖZLEMCİ (Toplam 4 kişi) olarak bulundurulmasına izin vermelidir.
Bu izin verilmediği takdirde, seçimin üstüne şimdiden kapkara bir bulut düşecektir.
SEÇSİS’ten, Siyasi Partilere yapılan veri akışı BİR SANİYE bile durdurulmamalı, İnternet yavaşlatılmamalıdır.

DOĞRU Partiye şunu sorabilirsiniz;
“Seçimde oy kaydırması yapılacağından neden bu kadar eminsiniz, endişelisiniz?”
Yanıtımız şudur;
11 Yüksek Yargıçtan oluşan YSK’ya güvenmiyoruz. İmam Hatip kökenli YSK Başkanına hiç güvenmiyoruz. Yaptığımız itirazları incelemeden reddeden YSK Başkanı, kendi yayınladıkları
“SEÇİMİN BAŞLANGIÇ Takvimi-Tarihi” olan 18 Mart 2023’ten bu yana İKİ KEZ ANAYASA İHLAL SUÇU İŞLEMİŞTİR. 14 Mayıs 2023 Seçimlerinden sonra YSK Üyelerinin işledikleri diğer ihlallerle birlikte olayı yargıya taşıyacağız. Türkiye Cumhuriyeti’nde hiç kimse, “KAYNAĞINI ANAYASADAN ALMADIĞI BİR YETKİYİ KULLANAMAZ…”

Aziz Türk Milleti;
DOĞRU Parti olarak, yeni kurulmuş bir partiyiz. Hazine yardımı almıyoruz. Kaynağını bilmediğimiz kara paranın, mafyanın ve soyguncuların sözünün geçtiği bu şaibeli dönemde kıt olanaklarımızla sizlerin “OY KULLANMA HAKKINIZIN ENGELLENMEMESİ-ÇALINMAMASI” için uzmanlarla çalıştık. Seçim boyunca da gerek Ankara’da, gerekse sahada görevimizi gücümüz oranında yerine getireceğiz.
Herkes oyunu kullanır ve bu “Mafya Devlet” düzeninden Demokratik Laik Cumhuriyete ve parlamenter sisteme geçmenin ilk adımını atabilirsek, gerisini birlikte getirebiliriz!

 

Sağlık ve başarı dileklerimle

30 Nisan 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
MAYINLARA BASMAYIN
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin