1. Haberler
  2. DOĞRU Parti
  3. 13. DEĞİL 14. CUMHURBAŞKANI

13. DEĞİL 14. CUMHURBAŞKANI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Belgeler konuşsun;
1) T.C. Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı
Karar No; 3719 Karar Tarihi; 15.8.2014
Gereği Görüşülüp Düşünüldü:
“10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanı Seçimi sonuçları ile ilgili İl Seçim kurulları ve Yurtdışı İlçe Seçim Kurulu tutanaklarının Kurulumuza ulaştırılmasının tamamlandığı anlaşılmıştır.”
Madde 3;
Bu sonuca göre geçerli oyların salt çoğunluğunu alan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 12. (ONİKİ) Türkiye Cumhurbaşkanı seçildiğinin tespitine ve adına Yüksek Seçim Kurulunca tutanak (Mazbata) düzenlenmesine…
İmza; Başkan Sadi Güven- Başkan Vekili Turan Akkaya- Muharrem Coşkun- Mehmet Kürtül- Nilgün İpek- Ünal Demirci- Ali Kaya- İlhan Hanağası- İbrahim Zengin- Zeki Yiğit- Şakir Aktı

2) T.C Yüksek Seçim Kurulu
Karar No: 952 Karar Tarihi; 4.7.2018
Gereği Görüşülüp Düşünüldü:
“24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanı Seçimi sonuçları ile ilgili
İl Seçim Kurulları ve Yurtdışı İlçe Seçim Kurulu tutanaklarının Kurulumuza ulaştırılmasının tamamlandığı anlaşılmıştır.”
Madde 3;
Bu sonuca göre geçerli oyların salt çoğunluğunu alan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 13. (ONÜÇ) Türkiye Cumhurbaşkanı seçildiğinin tespitine ve adına Yüksek Seçim Kurulunca tutanak (Mazbata) düzenlenmesine…
İmza; Başkan Sadi Güven- Başkan Vekili Erhan Çiftçi (YENİ)- Zeki Yiğit- Z. Nilgün Hacımahmutoğlu (Yeni) Nakiddin Buğday (Yeni)- Muharrem Akkaya (Yeni)- Cengiz Topaktaş (Yeni)- İlhan Hanağası- Yunus Aykın (Yeni)- Kürşat Hamurcu- (Yeni)- Faruk Kaymak (Yeni)

Bu iki karar, YSK’nın Karar-Kütük Defterlerinde bulunmaktadır.
Herbiri “YÜKSEK HAKİM” olan YSK Üyeleri, AKP baskısı üzerine Erdoğan’ın 2018 seçim sonrası verilen mazbatadaki 13 rakamını silmiştir! Silmiştir ama
Karar- Kütük defterindeki (13’ncü Cumhurbaşkanı) ibaresi durmaktadır ve silinemez. Türk Devlet sisteminde CB Dönemleri, seçilen kişi adına göre değil, seçim dönemine göre belirlenir.

Gerçek bu olduğuna göre, 6’lı masa ısrarla neden “13. CB olarak bizim adayımız seçilecek” der?
İki nedeni olabilir!
Birincisi, 6’lı masa yukarıda yazdığımız gerçeklerin farkında değildir, ya da,
farkında oldukları halde Erdoğan’ın adaylığının önünü açmak için çalışmaktadır!
Eğer bu seçimde 13. CB’nımızı seçeceğiz derseniz, Erdoğan’ın ikinci kez seçilebileceğini ve bu seçimde yasal olarak aday olmak hakkını veriyorsunuz, demektir.
Yok, bu seçim 14. CB seçimi derseniz, Erdoğan’ın daha önce 2 kez seçildiğini ve bir daha aday olamayacağını ve seçimin 14 Haziran’da yapılacağını kabul etmiş olursunuz!

Aziz Türk Milleti;
Eğer Anayasa ve yasalar yönünde haklı iseniz, duruşunuz ve istikametiniz birliğe-bütünlüğe-kardeşliğe doğru ise mutlaka kazanan siz olursunuz!
Bizim yolumuz budur.
Biz Erdoğan’ın tekrar CB Adayı olmayacağını öngörüyoruz. Ne Erdoğan ne de YSK, Anayasa İhlal suçu işleyip, ömür boyu hapse mahkum olmayı göze alamaz.

Çoğu gitti azı kaldı! Sonunda zafer Türk Devletinin evlatlarının olacaktır…
Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle

15 Mart 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
13. DEĞİL 14. CUMHURBAŞKANI
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin