İnşallah yanılırım ama, önümüzdeki yakın dönemde Saray’daki çılgın akıl,
“eğer ömrü yeterse” ülkemize çok zor günler yaşatacak!
Giderek ağırlaşacak ekonomik sıkıntıdan bahsetmiyorum, o zaten elde var bir!
Ülkemizi adım, adım kaosa sürüklemek için hazırlıklar yapıldığını görüyorum ve hissediyorum! Neden mi böyle düşünüyorum?

11 Kasım 1938’den bu güne kadar Siyasal İslam, hedefine hiç bu kadar yaklaşmamıştı! Hırsızlıkları ve ihanetleri yurtiçi ve yurtdışında tespit edilmiş, ülkemizi “Kara Para Aklama-Teröre Destek Veren-Uyuşturucunun Merkezi-din tüccarı tarikatların fink attığı” ülke konumuna düşürmüş bir iktidar var mı, var!
Bu iktidarın, radikal dinci örgüt militanlarından oluşan ağır silahlı özel ordusu var mı, var! Ekonomimizi çökertti mi, Dünyada ekonomisi en kırılgan 5 ülkeden biri olduk mu? Olduk!
AKP üst yöneticilerinin iktidardan düştükleri an çıkmamak üzere cezaevine girmesi kesin mi? Kesin!
Sizce, İhvan kafalı ve Muaviye ruhlu bir grup, sizce kaybedeceği kesin olan bir seçime girer ve “Ben seçimi kaybettim, iktidarı bırakıyorum, hadi beni yargılayın” der mi?

Erdoğan’ın yanağından makas alacak kadar yakını olan Mehmet Barlas, sizce hiçbir duyumu olmadan, bazı hazırlıkları bilmeden, iki gün üst üste
“CHP kapatılsın, Milletvekilleri sürgüne gönderilsin” diye yazar mı?

23 Ekim 2021’de TBMM’de Irak ve Suriye tezkeresi AKP+MHP+İYİ ortaklığıyla geçti. Tezkerede, Türkiye’de “Yabancı Asker” bulundurma yetkisinin, Cumhurbaşkanına verilmesi de kabul edildi!
Ülkemizde konuşlanacak bu yabancı askerler kim, kimin ordusu? Bunu sorduk;
Bahçeli ve Hulusi Akar, aynı yanıtı verdi;
“DEAŞ karşıtı uluslararası koalisyon güçleri!”

Peki, bu gücün komutanı kim?
PKK-PYD’ye binlerce tır dolusu ağır silah veren, “Büyük Kürdistan’ın” ikinci parçasını PYD’ye kurduran Amerika, bu gücün komutanı değil mi?
Eşbaşkan Erdoğan’ın genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesi uygulamasının, Tunus-Libya-Mısır-Irak-Suriye’den sonra sıra Türkiye’ye mi geldi?
Erdoğan’ın iktidarını sürdürmesinin garantisi olarak, bu yabancı askerler ülkemize davet edilmiş olabilir mi?

Metin Külünk AKP MKYK Üyesidir ve Erdoğan’ın 1979 yılından beri çok yakın sırdaşıdır. Külünk, dün Haberler.com TV’ye verdiği demeçte aynen şunu dedi;
“Ülkemiz, tarihinde hiç olmadığı kadar saldırı altındadır! Sivas Kongresi temelinde yeni bir iletişim dili kullanmalıyız! Bağımsızlığımız için, egemenlik haklarımız üzerinde hiçbir vesayeti kabul etmeyecek bir mücadele başlatmalıyız. Cumhur İttifakı + CHP’nin yurtsever milletvekilleri + İyi Partinin yurtsever milletvekilleri, bir araya gelmeli, saldırıları püskürtmelidir. Bu birlik en az yüzde 70 oy alır!”

Külünk’ü dinleyen, sanki AKP hiç iktidar olmamış, ülkeyi bugünkü haline başka bir iktidar getirmiş sanacak!
AKP mevcut soygun düzenin devam etmesi için, pisliğini bize temizletmek istiyor ve utanmadan Türk Milletini aptal yerine koyuyor!

Ne yapmalıyız?
TSK Hulusi Akar’ın emrinde, Yargı AKP İl ve İlçelerinde çalışmış ve adalet sisteminin içine sokulmuş, iki binden fazla Savcı ve Yargıcın elinde, TBMM zaten yok hükmünde! Elimizde ne var?
Sadece Türk Milleti kaldı elimizde. Türk Milleti bugüne kadar olduğu gibi, suskun kalır ve kaderine el koymazsa Cumhuriyeti, özgürlüklerimizi ve her şeyimizi kaybederiz.

DOĞRU Partinin kuruluş amaçlarından biri budur. Türk Milletine doğruları anlatıp, uyandırmak ve ayağa kaldırmak…
Onlarca televizyon, yüzlerce yazılı basın Türk Milletini uyuşturmak, “pembe bir dünyada” yaşadığını düşündürmek için, yalan üstüne yalan söylüyor ve yazıyor!
Altı Ok’un, altı muhalefet partisi ise sanki Danimarka’da siyaset yapıyorlarmış gibi, güçlendirilmiş-beslenmiş-vitamin takviyeli parlamenter sisteme geçmeyi tartışıyorlar!

Sayın Genel Başkanlar;
Sizler ne yaptığınızın farkında mısınız?
Bırakın bu boş işleri de, DOĞRU Partinin yanına gelin. Birlikte Türk Milletini, yirmi yıllık AKP propagandasının etkisinden kurtaralım.

Türk Milleti kendine geldiğinde, Cumhuriyetin kuruluş değerlerine tekrar kavuştuğunda, devlet ve millet düşmanlarına atacağı bir şamar yeter.
O bir şamar var ya, yiyeni taa ortaçağ karanlığına geri gönderir…

Sağlık ve başarı dileklerimle

Rifat Serdaroğlu / 13 Kasım 2021