1. Haberler
  2. Öne Çıkan
  3. SİYASİ GELİŞMELER TÜM EZBERLERİ BOZACAK, ÜLKE YENİ BİR GELECEĞE UYANACAK.!

SİYASİ GELİŞMELER TÜM EZBERLERİ BOZACAK, ÜLKE YENİ BİR GELECEĞE UYANACAK.!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Saygıdeğer dostlarım bunu şunun için söylüyorum;

Milli, manevi ve ahlaki değerlerimizin yerle yeksan edildiği, toplumsal huzur, barış, istikrar ve güven duygusunun ortadan kalktığı, geleceğe dair tüm umutların tükendiği, bir tarafta Demokrasi, diğer tarafta ise Osmanlı ve Din ceketi giydirilmiş ihanet faaliyetlerinin ayyuka çıktığı, yapılanların yedi düveli aratmadığı, sağıyla soluyla siyasette at izinin it izine karıştığı, gizli/aleni İngiltere, Vatikan, ABD ziyaretlerinin yapıldığı, yalın olarak Atatürk ideolojisini şiar edinmiş yerli ve milli siyasetçinin mum ışığında arandığı, çakma Atatürkçü, çakma Milliyetçi ve çakma Müslümanlar’ın cirit attığı, toplumsal aklın yol bulamayıp kaybolup gittiği, çaresizliğin ve sefaletin dayanılmaz boyutlara ulaştığı, rant, rüşvet ve adam kayırmanın yaşam şekli haline geldiği, ekonomik krizin her geçen gün derinleştiği, dış borcun ödenemez sınırlara dayandığı, tüm bunlara rağmen demografik yapıyı tahrip ederek ülkede söz sahibi olacak boyuta erişmiş sayıdaki mülteciye dünyada eşi benzeri görülmemiş tavizlerin din istismarı içinde verildiği, gençliğe hitabenin ziyadesiyle zuhur ettiği akibeti meçhul karanlık bir istikamete doğru sürüklendiğimiz garabet dolu tarihi bir süreci geride bıraktık.!

Zannetmeyin ki 31 Mart gecesi zafer kazanıldı, mevcut süreç inkıtaya uğratıldı, olanların seyri değişti ve bunu öngöremeyen ya da engellemeye gücü yetmeyen emperyalizm ve işbirlikçi zevat onca yıllık emeğinden bir anda vaz geçti.!

Öyle diyorsanız çok safsınız..!!

Uyumayın asıl oyun yeni başlıyor, üstelik sahneye yeni oyuncular eklenerek ve senaryo sempatik hale getirilerek.!

Nihai amaç hep birlikte siyaset dilinde nezaket, taraflar arasında barış, uzlaşı, kardeşlik görüntüsü vermek, bu sayede geçici bir iyilik ve umut hali yaratmak, dozu ayarlı küçük atışmalar yaparak taraftarı işkillendirmemek, bu arada gizli bir mutabakatla talimatı yerine getirerek altın vuruşu yapmak ve bu topraklarda yeni bir vatan kurulması manası taşıyan Anayasa değişikliğini gerçekleştirmektir.!!

Bunu en çok arzu edenler ise DEM ve HÜDA-PAR’dır.. (Ve dolayısıyla açık/gizli işbirlikçi ortakları..)

Şimdi yazdıklarıma tepki gösteren çok sayıda kardeşimiz olacaktır lakin sözlerimin sonuna kadar arkasındayım. Lütfen asla olmaz diyerek şimdilik haddini aşan sözler etmeyin ve gelişmeleri sabırla bekleyin..

Zaman beni haklı çıkaracaktır. Kısa bir süre içinde aynı şeyleri düşüneceğimizden eminim.. (PKK, İHVAN ve Hizbullah yanlıları hariç..)

Gelişmelere çok şaşıracaksınız. Umarım şaşkınlığınız kısa sürer de vakit geçirmeden yeniden bir müdafaa-i hukuk anlayışıyla milli bir siyasi şemsiye altında bir araya geliriz..

Zira artık bu gidişata dur deme ve yıllar önce suikaste uğramış olan Atatürk devrimleri ile Cumhuriyet tarihinin bir daha kesintiye uğramamak üzere zamandaki yerini alma vakti gelmiştir..

Bunu başarabilme kudreti, büyük önderin buyurduğu gibi damarlarımızdaki asil kanda, mevcuttur!.

Anayasanın değiştirilmesi dahi teklif edilemez ilk 4 maddesi ile 66. madde bu milletin namusudur, bölünmez bütünlüğün, barışın, kardeşliğin, laikliğin ve ulus devlet anlayışının yegane teminatıdır, değiştirilmesine yönelik oyunlara asla izin vermeyeceğiz..

Dr. Vecdet Öz

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
SİYASİ GELİŞMELER TÜM EZBERLERİ BOZACAK, ÜLKE YENİ BİR GELECEĞE UYANACAK.!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin