1. Haberler
  2. AK PARTİ
  3. İHANET İTTİFAKI

İHANET İTTİFAKI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Bugün, Türkiye’yi yaklaşık 300 Milyar Dolar zarara sokan, Türk Devletinin finansal itibarını düşüren FETÖ-CIA kumpasına, “YOL BULMAK” için balıklama dalan siyaset hırsızlarını anlatacağız.
Eğer Türkiye’yi vatanınız olarak kabul ediyorsanız, bu vatanda laik Cumhuriyet, Atatürk Devrimleri altında bağımsız ve özgürce yaşamak istiyorsanız, yazının sonundaki “Veryansın TV Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay ve Finansal Güvenlik Stratejisti Selva Tor” konuşması olan linki tıklayıp lütfen dinleyin. Gerisi, sizlerin bileceği iş!

Yıl 2011. Hindistan İran’dan petrol almaktadır. ABD, Hindistan’ı “İran ile petrol ticareti yapmaması için uyarır. Obama, ABD yetkilileriyle birlikte Hindistan’ ve Hindistan Merkez Bankasını ziyaret eder, Hindistan baskıya direnemez ve İran ile petrol ticareti yapmayacağı sözünü verir.
Fakat Hindistan’ın, İran’a 7,5 Milyar Dolar petrol borcu vardır.
Hindistan, İran’a olan borcunun aktarılması için önce Gazprom sonra da Deutsche Bank’a baş vurur. İkisi de belaya bulaşmak istemez. İran ise parasını almak için Hindistan’ın tankerlerine el koyar.

2011 Nisan ayında Hindistan’da bir toplantı yapılır. Toplantıyı FETÖ’nun ve AKP’nin işadamlarının ekonomik örgütü olan TUSKON organize eder!
2011 Mayıs ayındaki ikinci toplantı yapılır. Reza Zarrab’ın özel jetiyle, Ekonomiden sorumlu Bakan Zafer Çağlayan başkanlığında, Halkbank Genel Müdürü ve TUSKON heyeti katılır.
2011 Temmuz ayında, Uluslararası Finans sitelerine Hindistan’ın “İran’a borcumuzu Halkbank aracılığıyla ödeyeceğiz” açıklaması yayınlanır ve bomba patlar!
Bu arada, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı tarafından, İran’la olan bu ilişki
Türk Dışişleri Bakanlığına ve MİT Başkanlığına yazıyla bildirilir ve görüş istenir.

ABD baskıları artar. Devlet Bankaları ve Hazineden sorumlu Bakan Ali Babacan’a, uluslararası bir toplantıda ve Fatih Altaylının programında bu soru sorulur. Babacan; “İlgimiz yok. Halkbank’ın kendi tasarrufudur. Bankayı bağlar” der!

Bu tuzağın FETÖ-CIA tarafından kurulduğunun görülememesinin iki sebebi olabilir;
-Ya AKP İktidarı, Bakanların birbirlerine ve Başbakan’a karşı müteselsilen sorumlu olduğunu, devletin uyum içinde senkronize olarak çalışan bir kurumlar birliği olduğunu bilemeyecek kadar acemidir,
-Ya da, olay biliçli-planlı bir soygundur ve “Avantaya özel hassasiyeti olan” siyasetçilerin zaafı başımıza bu belayı sarmıştır!

ABD baskıları arttıkça, Türkiye’yi yöneten Bademler sıkışmaya başlar.
Hazineden sorumlu Bakan Ali Babacan’a bu durum sorulur.
Babacan hem uluslararası basına hem de Fatih Altaylıya şunları söyler;
“Bizim ilgimiz yok. Halkbank’ın kendi tasarrufudur. Bankayı bağlar!!!”

Olaydan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun, Hazine ve Devlet Bankalarından sorumlu Ali Babacan’ın, Maliye Bakanı İngiliz vatandaşı Mr. M. Shimshek’in (Şimşek okunur), Ekonomiden sorumlu Bakan Saatçi Zafer Çağlayan’ın ve Erdoğan’ın haberlerinin olmaması mümkün müdür?
Bu arada FETÖ’nun adamı olan İYİ Parti Genel Başkan Başyardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem, nasıl böyle bir rezalete meydan verirsiniz diye AKP’ye yüklenirken, FETÖ’yu korumaya almıştır. (Bu kişi has FETÖ’cudur)

Reza Zarrab’ın patronu Babek Zencani, İran’da idama mahkum edildiği duruşmada, ölüme giderken; “Ben bu iş için Türkiye’de tam 8,5 Milyar Dolar RÜŞVET dağıtım” dedi. Reza Zarrab ise ABD’de mahkemeye, Bakanlara ne kadar rüşvet verdiğinin listesini verdi. Hırsız Bakanlara dağıtılan rüşvetin toplamı yaklaşık 500 Milyon Dolar kadardır. İyi de geri kalan 8 Milyar Doları kim aldı?

Bu olay sonucu, ABD baskısıyla Devlet Bankalarımızın yurtdışı borçlanma faizleri tavan yaptı. Uzmanlar, bu faiz artışının Türk ekonomisine maliyetinin 300 Milyar Dolar olduğunu vurguluyor!

Aziz Türk Milleti;
Bu dosya DOĞRU Partinin YÜCE DİVAN’a vereceği dosyalardan sadece biridir. AKP iktidardan düştüğü gün Bağımsız Türk Yargısına emanet edilecektir.
Yargılanacak ve mahkum olmaları istenecek kişileri bir daha hatırlayalım;
Erdoğan-Davutoğlu-Babacan- Şimşek-Çağlayan-Güler- Büyükelçi Bağış ve TOKİ’ci Erdoğan ve göz yuman bürokratlar. Bunlardan sadece biri “TOKİ’ci Erdoğan” itiraz ediyor ve diyor ki; “Beni bu Hırsızlarla aynı çuvala attılar. Ben adaşım ne emrettiyse onları yaptım” diyor.

Lütfen Erdem Atay’ın videosunu izleyin. Çalınan sizin ve çocuklarınızın geleceğidir. Yazıyı bağlamadan önce, Hazine-Maliye-Bankalar Yeminli Murakıplarına seslenmek isterim.
“Sustunuz, korktunuz anladık. Ama şimdi konuşmazsanız, bilin ki yanacaksınız. İyisi mi şimdi konuşun ve kendinizi kurtarın!”

Aziz Türk Milleti;
Şu soruyu lütfen kendinize ve Kılıçdaroğlu-Akşener ikilisine sorun.
Nasıl oluyor da, bunca vurgundan sonra Halkbank’a Genel Müdür olarak,
FETÖ’nun bankası Bank Asya’nın 16 yıllık Genel Müdürü atanır? Nasıl olur da, evinde milyonlarca dolar bulunan Halkbank eski Genel Müdürü önce Halkbank Yönetim Kuruluna, sonra da Ziraat Bankası Yönetim Kuruluna atanır?
Atayan kim mi? Ali Babacan! Hani Türklüğü anayasadan çıkaracak olan çocuk…

Sizlere bunları belgeleriyle anlatacak DOĞRU Partiden başka parti bulunamazsınız. Takdir sizlerin! Biz size hizmete devam edeceğiz. Çünkü bizler
Atatürk’ün Laik Cumhuriyetini savunan askerleri olan Kuvvacılarız…

Sağlık ve başarı dileklerimle

08 Ocak 2023
Rifat Serdaroğlu

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
İHANET İTTİFAKI
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin