“EM KURD, PEYMANA LOZAN Ê NAS NAKIN” “BİZ KÜRTLER, LOZAN ANTLAŞMASINI TANIMIYORUZ” / Sizler kimsiniz? / Rifat SERDAROĞLU yazdı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

“EM KURD, PEYMANA LOZAN Ê NAS NAKIN” 

“BİZ KÜRTLER, LOZAN ANTLAŞMASINI TANIMIYORUZ” 

Emperyalist bir avuç kukla, başlıktaki taleplerini yazdıkları pankartın önünde abdesthane ibriği gibi sıralandılar, Lozan’ı tanımadıklarını, Sevr’i istediklerini açıkladılar! 

Kafama takılan bunların dedikleri değil de, “Biz Kürtler” sözüdür. 

Sizler kimsiniz? T.C Vatandaşı olan Kürt Kökenli yurttaşlarımızı temsil etme hakkını size kim verdi? Ülkemizin birliğine-bütünlüğüne-kardeşliğine inanmış milyonlarca T.C Vatandaşı adına, konuşma ve karar verme yetkisini kimden, nereden aldınız? 

Gençlerimiz, bu emperyalist kuklaların gerçek yüzlerini bilmezler, ama biz yaştakiler bunların ne cins olduklarını iyi biliriz. Bunları anlatmadan önce, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin numarasız Cumhurbaşkanı ve AKP’nin ilk ve son Genel Başkanı Erdoğan’ın Lozan ile ilgili önemli bir sözünü aktaralım; 

-“Tarihte bize ne yaptılar! 1920’de bize Sevr’i gösterdiler, 1923’teLozan’a bizi razı ettiler. Birileri de Lozan’ı zafer diye yutturmaya çalıştı” Erdoğan. 

-“Toplumsal Lozan’a ihtiyaç vardır. Lozan’ın güncellenmesinde hem Türkler, hem de Kürtler kazanacaktır” Öcalan. 

Türk Gençleri şunları hiç unutmamalıdır; 

Kürtçü Bölücüler (PKK) ve Siyasal Ümmetçiler (AKP-HÜDA Par-Tarikatlar) hedefleri LAİK CUMHURİYET olunca derhal birleşirler ve saldırırlar.  

Birbirlerinin namaz kıldığı camiye gitmeyen, birbirlerinin cenaze namazını kılmayan sapık tarikatlar ve İngiliz altınına-ABD yeşiline, namuslarını verecek kadar bağlı Kürtçü Bölücüler, Cumhuriyet kurulduğundan beri tam 29 silahlı kalkışma yaptılar ve Türk Milletine çok ama çok zarar verdiler. 

Bunlar, Doğuda Ermenistan kurulmasını önlediği için Lozan’a karşıdırlar. 

Küçük-Büyük Ağrı Dağına sahip olma hayalini yaşayan Ermenistan ve destekçileri Lozan’ı nefretle anarlar. ABD-İngiltere-Fransa-İtalya- Yunanistan ise SEVR’İ çöpe attığı için Atatürk ve Lozan’ı sevmezler. 

Emperyalist Devletler, içimizdeki kuklaları satın alarak üzerimize saldırtırlar… 

Sevgili Türk Gençleri; 

Atatürk’ün sizlere söylediği, “İktidara sahip olanlar gaflet, delalet ve hatta ihanet içinde bulunabilirler” sözünün yanına, CB Erdoğan’ın Lozan için söylediklerini ve Öcalan’ın Lozan için dediklerini koyun, ülkemizin getirildiği durumu net olarak görün… 

Ege Adalarının kaybını yanlış olarak Lozan’a fatura edenler, 18 Adamızın Yunan tarafından işgaline izin verenleri göremediğimizi, bilmediğimizi ve hesabını sormayacağımızı mı zannediyor? 

Türk Milleti engin bir hoşgörüye, beraber yaşama kültürüne, karşılıklı saygıya değer veren bir millettir.  

Tarihinden ve inancından kaynaklanan derin bir sabrı vardır. 

Vatanına ve özgürlüğüne el konulmaya kalkılırsa, karşısındakiler isterlerse dünyanın en güçlü ordularına sahip olsunlar, ezer geçer. 

Sevgili Türk Gençleri; 

Siyasal Ümmetçilere ve Kürtçü Bölücülere beraberce seslenelim; 

Anayasamızın ilk 6 maddesine, Atatürk İlke ve Devrimlerine sahip çıkıp benimseyen Türk Milletinin fertlerinin sayısı nüfusun yaklaşık %92’sidir.  

Kalan %8’lik nüfus aldatılmış zekasını kullanamayan satılmış takımıdır. 

Etnik kökeniniz, mezhebiniz, kültürünüz, ana diliniz, inancınız ne olursa olsun, birlikte Büyük Türkiye’yiz. Kürt kökenli isen Barzani eşkıyasının değil, Türk Milletinin Kürdü olacaksın. Çerkes isen Türk Milletinin Çerkes’i olacaksın.  

Arap kökenli isen Türk Milletinin Arabı olacaksın. 

Boşnak’san, Arnavut’san, Laz’san, Gürcü isen Türk Milletinin olacaksın. 

Türk Milleti olarak iki konu tartışmaya kapalıyız. 

-Toprak talebi ve Bağımsızlık talebi…  

Çünkü bizim sınırlarımız, bugünkü Arap Devletlerininki gibi emperyalistler tarafından cetvelle çizilmemiştir. Türk Milleti, sınırlarımızın her karışını kanıyla, canıyla çizmiştir. 

Eğer sınırlarımızda, vatanımızda gözü olanlar varsa ve bedel ödemeye niyetleri varsa buyursunlar, bekleriz! Bizler ölmekten korkmayan tek milletiz. 

Kim ki, Türk Milletini bir bütün olarak görür ve kucaklar, bizlerde onu baş tacı yaparız… 

Sağlık ve başarı dileklerimle  

29 Temmuz 2023 

Rifat Serdaroğlu 

DOĞRU Parti Genel Başkanı 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
“EM KURD, PEYMANA LOZAN Ê NAS NAKIN” “BİZ KÜRTLER, LOZAN ANTLAŞMASINI TANIMIYORUZ” / Sizler kimsiniz? / Rifat SERDAROĞLU yazdı…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin