Burnumuzun dibinde Irak’ta, Suriye’de “Milletler” yok ediliyor, yeni “Milletler” inşa ediliyor. Millet inşa etmek için etnik gruplardan “Yeni mikro Milliyetler-Milliyetçilikler” yaratılıyor.

Bu operasyonlar gerçekleştirilirken bölgede kesip biçilecek eski milletleri “milliyetin milliyetçiliğin zamanı geçti, biz tüm milliyetleri ayaklar altına aldık” diyecek ve başta kendi insanları olmak üzere bölgedeki tüm Müslümanları
“Din Afyonuyla” aldatacak, kullanışlı bir aparat kullanıldı!
(Makine ve cihazların belli bir zaman için düzgün şekilde çalışmasını sağlayan, değiştirilebilen, kullanıp atılabilen küçük parçalara aparat denir)

Siyasi Ümmetçilerin kurduğu Milli Nizam-Milli Selamet-Refah-Fazilet Partileri Anayasa Mahkemesi tarafından kapatıldı! Cumhuriyet ve Türk Demokrasisi düşmanı ümmetçiler bu kez Saadet Partisinden ayrılan Erdoğan ve ekibine AKP adlı (Arapçı-Kürtçü) bir partiyi doğurttu!
Sözün Özü; AKP’yi Siyasi Ümmetçiler doğurdu!

Amerika, AKP’ye sahip çıktı, Oval Ofiste besledi, destekledi, büyüttü!
Ekonomik Tetikçilerini kullanarak üst üste çıkarttığı krizler sayesinde, büyüttüğü AKP’yi iktidar koltuğuna oturttu. Başbakanlık koltuğuna da (ABD Dışişleri Bakanlığının açıkladığı “ABD’nin yetiştirdiği ve yönetime getirdiği dünyadaki
57 siyasetçiden biri” olan Abdullah Gül’ü de saydı.)
Yine sözün özü; AKP’yi Amerika destekleyip iktidar yaptı.
İnanmayan Sakallı Arap Ethem’e sorsun!

Doğurtulan, büyütülen bu yeni aparatı korumak lazımdı!
AKP Genel Başkanının siyasi yasağı vardı ve büyük bir engeldi ve kaldırılması şarttı! Devreye, Büyük Demokrat Deniz Baykal ve onun desteğiyle YSK girdi ve Erdoğan’ın yasağı, şaibeli Siirt seçimi ile kaldırılıp Milletvekili ve Başbakan yapıldı.
Sonra Peygamber soyundan geldiğini iddia eden “Dersimli Kemal” CHP’nin başına getirildi.
AKP ne zaman sıkışsa, tökezlese CHP hep elinden tuttu, kaldırdı.
CHP, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yanlış adaylar çıkararak, 15 Temmuz sonrası Yenikapı Mitingine katılarak 15 Temmuz’u meşrulaştırarak, sadece konuşarak muhalefet yaptığını sanarak, en sonunda da CHP’nin alnına 1921 Anayasası ve etnik kimliklere göre siyaset yapma çamurunu sürerek kendi ayağına kurşun sıktı.
En sonunda da, AKP’nin her ihanetinde başrolde olan iki adet larvayı koluna takarak, AKP’yi koruma görevini devam ettirdi!
Bir daha sözün özü; AKP’yi, CHP korudu.

2022 Mart ayına kadar, AKP’ye verilen Genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanlığı kullanılarak Libya paramparça edildi! Hepsi de Sünni Müslüman olan Libya’da aşiretler hala birbirini boğazlıyor!

Irak ve Suriye’de Sünni Müslümanlar ile Şii Müslümanlar birbirine düşürüldü. Milyonlarca insan yurdundan, canından malından oldu. Akdeniz-Ege tarihin en büyük mezarlığı haline getirildi. Yüz binlerce Müslüman Kadın tecavüze uğradı, yüz binlerce çocuk “Organ Kaçakçılarının kurbanı oldu. Bu ülkelerin tüm tarihi eserleri, el yazma binlerce kitabı bile çalındı. Bölgede ikinci İsrail olarak görev yapacak Kürt Devletinin iki parçası AKP desteğiyle kurduruldu.

Aziz Türk Milleti;
Bu yazılanlar gerçektir. Siyasetle ilgi yoktur. Proje, doğrudan Türkiye’nin, bir bölümü “Büyük Kürdistan Devletinin üçüncü parçası” olacak Federe İslam Devletine geçirilmesinin ve parçalanmasının etaplarıdır.
CHP, Cumhuriyeti kuran partidir. Yanına ellerinde Suriye ve Iraktaki milyonlarca insanın vebalini taşıyan Davutoğlu’nu, Cumhuriyetin tüm fabrikalarını üç otuz paraya satan Babacan’ı, ülkemize yaklaşık 10 milyon sığınmacıyı sokan ikiliyi, FETÖ’cuların yönetimde olduğu partiyi, Said-i Nursi’yi lider kabul eden partiyi, Sivas Katliamının Belediye Başkanının partisini yanına almış, AKP’yi yıkıp Türkiye’ye gerçek demokrasiyi getireceğini söylüyor!

İnanılır mı? İnanıp inanmamanın takdiri Türk Milletini omuzlarındadır.
DOĞRU Parti olarak bizler, 6’lı ittifaka doğruyu gösterme gayretindeyiz.
Fakat maalesef gördüğümüz, kişilerin hırsları akıllarını esir almış durumda.

DOĞRU Parti olarak, her ortamda doğruları dillendirmeye, Cumhuriyete Atatürk İlke ve Devrimlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Tek güvencemiz, Türk Milletinin bir an önce uyanıp, öz evlatlarına ve kaderine sahip çıkmasıdır…

Sağlık ve başarı dileklerimle
Rifat Serdaroğlu / 05 Nisan 2022