Prof. Dr. İlyas YILMAZER’den Tarihe Not!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Prof. Dr. İlyas YILMAZER, CHP’nin Özgür ÖZEL genel başkanlığındaki yeni yönetimine çağrısını yineleyerek harekete geçmesini istedi.

İlyas YILMAZER, CHP’ye defalarca yazı gönderdiklerini ancak CHP tarafından internet üzerinden benzer kalıpta kendilerine gelen cevabı da paylaştı.

Prof. Dr. İlyas YILMAZER ve ekibinin açıklaması:

Tarihe not

Diplomasız/Şehadetnamesiz (Çok ivedi ve önemli…………….!)

Sayın Özel ve ekibi merhaba,

Sayın Özel ve ekibi merhaba,

Yukarıda verilen Yüzyılın Sözünün (Sayın İnönü’nün AÜ Hukuk Fakültesi ilk mezunlarına konuşması) gereğini lütfen yapın. Siz Ana Muhalefet Partisi olarak yakınma/acınma makamı değil çözüm makamısınız.

A. Sorunu anlamadan Çözüm bulmak olanaksızdır.

  1. Baykal ve 3-5 kişilik cuntası:

RTE’nin (Erdoğan’ın) Zimmetkamu taşıma biletlerinde kalpazanlıkresmi evrak ve kayıtlarda sahtecilik ile cürüm işlemek için teşekkül oluşturduğu (3/132 esas numaralı dava dosyası) nedeniyle çektiği cezayı “şiir okuduğu için ceza aldı” yalanıyla algı yarattı. Oysa bu tür suçluları işleyenlere dünyanın hiçbir ülkesinde devlet görevi verilmez. Tam tersine Baykal kamu oyununu kandırarak 2002 seçimlerinde RTE ekibinin oyunu 2 kat arttırmıştır. Emperyalizm binlerce oyununu Baykal’ın sayenizde rahatça perdeledi. Fetö bunlardan sadece birisidir.

  1. K. Kılıçdaroğlu:

Dünya masum halklarının kanını emen George Soros’un Türkiye kuruluşu TESEV’in 183 no’lu kurucu üyesi K.K. Emperyalizmin bir oyunuyla 2010’da genel başkan yapıldı. K.K.’nin ilk demeci CHP artık 1930’ların CHP’si olmayacak. Böylece 13 senede Atatürk’e şükran duygusu %96’lardan %86’ya düşürüldü. 2014 yılında yukarıdaki açıklamayı noterden onaylı olarak yaptırabilseydik bütün bu acılar bıçakla kesilmiş gibi bitecekti. Ancak o günkü CHP yönetimi RTE’den o kadar memnundu ki her fırsatta bu memnuniyetini belli etmekte hiçbir çekince görmedi.

B. Çözüm son derece kolay.

Gerçeği belgeleyen 2-3 tümcecik bir açıklamayı dünya kamuoyuna noterden onaylı olarak yapmanız yeterlidir.

————————-

DÜNYA KAMUOYUNA AÇIKLAMA (Noter Onaylı):

RTE ANAYASA VE YASALARI ÇİĞNEYEREK 1982’DE KURULAN FAKÜLTEDEN 1981 DE MEZUN OLDUM DİYE HAZIRLATTIĞI SAHTE DİPLOMAYLA DEVLETİN YASAMA, YARGI VE YÜRÜTME BİLEŞENLERİNİ DARBEYLE ELE GEÇİRMİŞTİR. DOLAYISIYLA ALTINA İMZA ATTIĞI ULUSAL VE ULUSLARARASI HİÇBİR SÖZLEŞME-PROJE GEÇERLİ DEĞİLDİR. Çünkü devlette süreklilik, darbelerde değil, normal koşullarda esastır.

Saygılarımızla,

CHP, Ana Muhalefet Partisi + (tüm yurt sever partiler)

————————-

C. Sonuç

  1. RTE’de zerre kadar onur varsa 3 günde kahrından gider.
  2. Yoksa 3 ayda batan geminin mallarını satarcasına eylemine müşteri bulamayacağından gider. Ülkemiz de, bölgemiz de ve dünya da bir diktatörden daha kurtulmuş olur.
  3. Bu size yazdığımız ve ilettiğimiz sayısız iletilerden sonuncusu olup gereğini yapmazsanız yakanızı bırakmayacağız. 21 senemizin hunharca çalınmasına neden oldunuz. O ekibin içinde olduğunuzu başınıza kakmıyoruz. Ancak şimdi yönetimi bizlerin de sayesinde ele geçirdiniz. Gereğini lütfen yapınız. 5 sene daha bekleyecek sabrımız/gücümüz kalmadı.

Saygılarımızla,

Eğitim – Enerji – Ekonomi – Estetik ve çevre – Doğal kıyımlar (afetler) – Ulaşım (EDU) Ulusal Çalışma Grupları adına Prof.Dr. İlyas YILMAZER

ilyashocam@gmail.com
Alıcı: CHP

Size teşekkür ederiz. 

Ancak “kellim kellim la yenfa”. Yüzlerce ileti gönderdik. Üstelik milyonlarca insanımız adına. Bir tanesini bile yaşama geçirmediniz. Sitemimiz yönetim kadrosunadır.

Hiç olmazsa Sayın İnönü’nün 1929 tarihi konuşmasını kavrayıp gerekeni lütfen yapsınlar. Çünkü bu yobazları başımıza Baykal ve Kılıçdaroğlu bela etti (bkz., EK). Defetmek te size düşer.

Selamlar,

Eğitim – Enerji – Ekonomi – Estetik ve çevre – Doğal kıyımlar (afetler) – Ulaşım (EDU) Ulusal Çalışma Grupları adına Prof.Dr. İlyas YILMAZER

Not

Ayrıntı istenmesi durumunda 7/24 hazırız (tlf: 0532 396 62 69)

From: CHP <chp@chp.org.tr>
Sent: Sunday, November 26, 2023 11:10 AM
To: ilyashocam@gmail.com
Subject: Değerli Yurttaşımız

Değerli yurttaşımız,

Cumhuriyet Halk Partisi’ne gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Eleştirilerinizin, görüş ve önerilerinizin partimiz için değerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Halkla İlişkiler Birimi olarak, bize ulaşan tüm elektronik postalar uzmanlarımızca okunup, değerlendirilmekte ve hayata geçirilmek üzere ilgili birimlere iletilmektedir.

Cumhuriyet Halk Partisi; yurttaşlarımızın üreterek emeğinin karşılığını alacağı, refah düzeyini bölgeler ve yurttaşlar arasında dengeli dağıtan bir Türkiye inşa etmek üzere sizlerin de desteği ile çalışmaya devam etmektedir.

Değerli görüşlerinizi paylaştığınız için memnuniyet duyduğumuzu, katkılarınızı beklediğimizi ve bizimle her zaman iletişime geçebileceğinizi belirtir, saygılarımızı sunarız.

Halkla İlişkiler Birimi

0312 207 40 00 (4293 – 4294)

chp@chp.org.tr

http://www.chp.org.tr

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Prof. Dr. İlyas YILMAZER’den Tarihe Not!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin