Prof. Dr. İlyas YILMAZER: CHP lideri Özgür Özel, Erdoğan’la görüşmeli mi? 28 Şubat’ın vatansever paşaları neden hapiste? Depremin vurduğu Hatay’da yerleşim yerleri Kayalık zemine çıkarılmalıdır…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Örnek Resim

Prof. Dr. İlyas YILMAZER ile 31 Mart Yerel Seçimleri’nden birinci parti olarak çıkan CHP ve erken seçim tartışmaları, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan‘ın CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşme talebinin olası sebepleri, kumpasla hapse atılan 28 Şubat mağduru 5 generalin hapiste sağlık sorunlarıyla mücadelesi, depremde en büyük yıkımı alan HATAY’da yerleşim yerlerinin Kayalık zemine taşınarak Hataylıların kurtarılması üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

SÖYLEŞİ: Prof. Dr. İlyas YILMAZER / Ayça YILMAZ 

(Youtube kanallarına ABONE olmak ücretsizdir. Kanalımızı açtığınızda, ABONE OL butonuna tıklayarak abone olabilirsiniz.)

SONSÖZ GAZETESİ

Prof. Dr. İlyas YILMAZER’in Yazılı Açıklaması:

Bilimi ve Sanatı Önceleyen Herkese

Sayın Özel’in “1982’de kurulan fakülteden 1981’de mezun oldum.” yalanıyla Devleti (yasama-yargı-yürütmeyi) ele geçiren RTE ile görüşmesini aşağıdaki bağlamda kabul ediyoruz.

  1. Hitap şekli “s. Erdoğan ve/veya s. Genel başkan” olmalıdır. Çünkü; 
  1. Namusu ve şerefi üzerinde TBMM’de tarafsızlık yemini edip aynı gün yemininin koşullarını bozan ve hiçbir koşulda tarafsız olmadı ve olamayacağını da “Taraf olmayan bertaraf (kaybolur) olur.”. diyerek kayıtlara geçiren birisiyle görüşeceğinizin farkındasınızdır sanırız (?)
  2. İçeride ve dışarı da milyonlarca insanımız (özellikle; aydın, kadın, çocuk, sekülerler, yurtseverler, sanatçılar, bilim insanları ve benzeri değerlerimiz) katledildi, yaralandı, işkenceler çekti ve çektirilmektedir.
  1. Kesinlikle “Çankaya veya TBMM’de” görüşülmelidir. Kaçak sarayda asla………! Yüksek mahkeme kararlarına karşın “Gelsinler de engellesinler görelim diyerek” yüksek mahkemeye meydan okumuştur. K. saraya giderseniz aynı anayasal suça ortak olursunuz ki bunu biz emekliler bile istemeyiz. Oyuna gelmeyeceğinizden eminiz (?).
  2. RTE 2017’den beri “Artık yükünü tuttuğunu ve bir ülkeyi çağın binlerce yıl gerisine götürdüğünü, bilim ve sanatın yerine yurdumuzun her noktasında erdemsizlikleri egemen kıldığının bilincinde olarak;”

Milyonlarca suçlarından affedilmesi durumunda çekilebileceğini çeşitli şekillerde ima etti ve ettirdi. Bunlardan biriside  İP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan “Asla devri sabık yaratmayacağız vb.

Son olarak; “Yeterince çalmayı beceremedik ve ölülere oy kullandıramadık, Allah sonumuzu hayırlı etsin.”. Bugün için bütün yüksek mahkemeleri ele geçirdiğine güveniyor ama darbe döneminden tek bir yüksek mahkeme üyesinin yerinde karşılamayacağını da bildiği için Özgür efendiden sayın Özel’e geldi.”.

Sayın Özel ve ekibinin böyle bir oyuna gelmeyeceğinden eminiz ama, yine de ekteki TV programı yapılım sizlerin görüşüne sunuldu.

Bu bağlamda Sayın Ayça Hanım ve emeği geçen herkese sınırsız teşekkürler.

Son olarak; “Doğal olayları afete değil servete dönüştürmek” projemizin 2 senede devlete de yük olmadan ve ülkemize trilyon dolarlar kazandırmak 2 senede yaşama geçirmek için ilgili ilgisiz tüm yurttaşlarımızı ve olanağı olanlarımızın masum dünya halklarını bilgilendirmeyi bir insanlık görevi görmeleri arzumuzdur.

Yarım asırdır süren “bir mühendislik devrimi projesini” birlikte yaşama geçirelim.

Saygılarımızla,

Eğitim – Enerji – Ekonomi – Estetik ve çevre – Doğal kıyımlar (afetler) – Ulaşım (EDU) Ulusal Çalışma Grupları adına Prof.Dr. İlyas YILMAZER

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
Prof. Dr. İlyas YILMAZER: CHP lideri Özgür Özel, Erdoğan’la görüşmeli mi? 28 Şubat’ın vatansever paşaları neden hapiste? Depremin vurduğu Hatay’da yerleşim yerleri Kayalık zemine çıkarılmalıdır…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sonsöz Gazetesi | İlkeli Gazeteciliğin Yerel Öncüsü ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin