Tayyip ERDOĞAN’ı Destekleyen Sinan OĞAN’a TRT’nin Kapıları Açıldı!

0
91

14 Mayıs seçimlerine Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı olarak giren Sinan Oğan, seçimlerden önce kedisine yer vermediği için birçok kez eleştirdiği ve kapısının önünde protesto ettiği TRT’ye çıkarılıyor.

Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı olarak girdiği 14 Mayıs seçimleri öncesinde kendisine yer vermeyen TRT’yi protesto eden Sinan Oğan, Erdoğan’a desteğinin ardından arzusuna ulaştı. Oğan, bu akşam TRT ekranlarına çıkarılıyor.

TRT Haber’de bu akşam çıkacağı yayını kişisel Twitter hesabından duyuran Oğan, “Bu akşam saat 22.30’da TRT Haber’de Fatih Çimen’in sunduğu ‘Birinci Sayfa’ Programı’nın canlı yayın konuğu olacağım” dedi.

Seçim otobüsü ile 25 Nisan günü TRT önüne giden Oğan şunları söylemişti:

”Her gün gelip buradan yayın yapacağım. TRT biz buradayız. TRT yayınlarında bize yer vermiyor. Bütün cumhurbaşkanı adaylarına TRT eşit yayın hakkı vermeli.

TRT yöneticileri size sesleniyorum. Siz Recep Tayyip Erdoğan’ın adamı değilsiniz sadece orada yöneticisiniz. Siz Recep Tayyip Erdoğan’nın memuru değilsiniz, siz Türk milletinin vergileri ile o koltukta oturan devletin memurusunuz. Sizi kınıyorum.

Bir Cevap Yazın