Tatil Önerileri

Tatil önerileri aslında bir kitap konusu. Ülkemizin gezilebilecek yerleri o kadar çok ki bunu bir yazıda bitirebilmek imkansız. Ancak bir çırpıda göz atılabilecek bir öneri listesi bugünler için gerekli diye düşündük. Yaz aylarının geçte olsa başlaması ve bayram tatili bir fırsat öyleyse önereceğimiz 10 yer için hazır olun.

0
2843
tatil önerileri
tatil önerileri

Tatil önerileri:

Tatil önerileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Adalar

Öncelikle en yakınımızdan başlayalım. Hep hafta sonu dedik ama bu sefer adalarda bir bayram tatili geçirmek size çok iyi gelebilir. Adalarda sabah doğa yürüyüşü yapabilir, öğleden sonra denize girebilir akşamda balık restoranlarında keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

adalar
adalar
  • Erdek

Balıkesir erdek tatil önerileri arasında kumsallarıyla her yıl tatilciler tarafından tercih edilen yerlerden biri.  Erdek, doğası ve kumsalıyla, Kyzikos Antik Kenti’yle ve iyi bir tatil seçeneği. Erdek, toprak ve virajlı yollarıyla, son yıllarda motor tutkunlarının da toplandığı bir bölge. Seyit Gazi Tepesi mutlaka görülmesi gereken noktalardan biri.

  • Cunda Adası

Alibey Adası olarak da bilinen Cunda Adası Balıkesir Ayvalıkta. Seyahat için iyi bir seçenek. Sahil şeridindeki balık lokantaları ile ünlü ada Ayvalık koyunda yer alıyor. Cunda Adası, Türkiye’nin ilk boğaz köprüsü sayılan köprüye sahip. 1976’da korumaya alınan ada, mübadele öncesinden de izler taşıyor. Ada, dinginlik, doğallık ve tarihi yerler için mutlaka görülmelidir.

Bir Cevap Yazın