“Sağlığımız İçin Hepimiz İçin” Denetimleri Devam Ediyor

0
768

Kaymakam Kaya, İçişleri Bakanlığınca gönderilen “Covid- 19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler” konulu genelge kapsamında Pendik Sülüntepe Mahallesi Sefa Caddesinde denetim gerçekleştirdi. 
Temizlik, maske ve mesafe kurallarının Covid 19 ile mücadele açısından hayatın her alanında uyulmasının önemine binaen “Sağlığımız İçin Hepimiz İçin” mottosuyla yapılan denetime Kaymakam Dr.Hülya Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Hakkı Aysan, İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gökhan İlhan katıldı.
Kaymakam Kaya; ilçemiz dâhilinde 26 ekip ve 120 personel ile gece 24.00’a kadar Alışveriş merkezî, Pazar yeri, Kahvehane, Kıraathane, Konaklama Tesisleri, Hamam, Yüzme Havuzları, İnternet Kafe gibi sosyal hayatın yoğun olduğu yerlerde denetimler devam edeceği açıklamasında bulundu ve hemşerilerimize maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uygunluk konularında azami gayret göstermelerini ve sağlıklı ve huzur dolu günler geçirmelerini temenni etti.
Kaymakam Kaya,  “Cezalardan değil sağlığımızdan endişe etmeliyiz” çağrısında bulundu ve ilçe sakinlerine teşekkür etti.17.09.2020

Bir Cevap Yazın