KONUŞ VATANDAŞ

0
733

Cengiz YAPRAK

Gazeteniz SONSÖZ ”Susmayacağız…” sloganıyla 21 yıldır sürdürdüğü yayın hayatında ,bugüne kadar hep susturulan,susmak zorunda bırakılan yurttaşına söz hakkı veriyor.

Susturanlara inat konuş vatandaş! Konuş ki ortak dertlerimiz tek sesimiz olsun.Siz de konuşmak için;konuşmak istediklerinizi info@sonsoz.net adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Konuş Vatandaş’ı noktasına,virgülüne dokunmadan,ünlü hatasına bakmadan olduğu gibi yayımlıyoruz.


Marmaray Alt Ve Üst Geçit Asansörleri Bozuk

Bostancı hat boyundaki üst ve alt geçit asansörleri çalışmıyor. Bebekliler ve engelliler için hiçbir avantajı yoktur. Asansörlerin biri 0. katta diğeri 1. katta çalışır görünümünde duruyor ama ikisi de çalışmıyor. Gerekli onarımın yapılmasını rica ederiz.

Nevra


Marmaray Çalışmayan Alt Geçit Asansörleri

Kartal Cevizli Marmaray – Atalar Marmaray – Başak Marmaray durakları arasında bulunan ve gün içerisinde binlerce kişinin kullandığı 4 alt geçidin de asansörleri sadece süs niyetine duruyor. Çocuklu aileler bebek arabalarını sırtlanıp merdivenden çıkarmak için cebelleşiyor, engelli vatandaşlar için durum daha da vahim madem kullanmayacak kapalı duracak ise bu asansörler neden yapıldı bu geçitlere. Acil bir şekilde bu saçma durumun çözülmesini istiyoruz.

Mehmet

…………………………………………………………………………………..

Duydunuz zilin sesini .Bu rezalete son verin Asansörler çürüyor ve alt Geçitler rezalet .Kartal zor bir yer Üst Geçit,Alt geçit için Belediye, aracı firma, Marmaray ve Kaymakamlıkla iş birliği yapın vatandaşların bu sorununu  Acilen  ilgilenin ve ÇÖZÜME kavuşturun.

Sonsöz

Bir Cevap Yazın