GÖKHAN YÜKSEL SPOR ADAMLARI İLE TOPLANTI YAPTI

0
1267

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel Kartal’da bir ilki gerçekleştirdi ve Kartallı spor adamları ile toplantı yaptı.

Ekolojik çadırda gerçekleştirilen toplantıya Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Apaydın, Spordan ve Basından sorumlu Başkan Yardımcısı Adem Uçar, Kartal Belediyesi Meclis 2. Başkanı Olcay Özgen, Kartal Amatör Spor Kulüpleri (KASK) Yönetim Kurulu Başkanı Nasır Süleymanoğlu, CHP Meclis üyesi İlker Bakioğlu, bir önceki dönem Meclis üyesi ve Kartal Belediyespor eski Yönetim Kurulu Başkanı Halil Şener, Kartalspor eski Yönetim kurulları Başkanı Binali Aydın, Murat Aygün, Kartalspor eski Asbaşkanı Köksal Kır,Bulvarspor Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Karaer, Cevizli Anadolu Spor Kulübü Başkanı Memiş Dikilidaş,Milli Güreşçi Kenan Albayrak, Kartalspor Divan Kurulu Başkanlarından Av. Kadri Ateş,Kartalspor eski 2. Başkanlarından Ali Osman Baran, bazı Futbol Kulüpleri Yönetim Kurulu Başkanları ve eski Kartalspor’lu futbolcular katıldı.

ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Kartal’ın spor kökenli Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, toplantının spor adına çok önemli olduğuna dikkat çekti ve toplantıya katılan spor adamlarına teşekkür etti. Yüksel, ”Kartal daki spor adamlarımızın fikrini öğrenmek istedim toplantımıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum devamlı bir başarıyı nasıl yakalayabiliriz onu tartışalım. Taşıma suyla değirmen dönmeyeceği gibi somut imkanlarla ve çalışmalarla başarıyı yakalayabiliriz” ifadesini kullandı.


ASLAN DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKACAKTIR

Toplantının ilk konuşmasını Av Kadri Ateş yaptı ve “ Biz önce Kartalspor’umuzu nasıl tekrar düştüğü lige çıkarabiliriz onu konuşalım Kartalspor Süper Amatör Lige düşse de MARKA DEĞERİ OLAN BİR SPOR KULÜBÜDÜR. Aslan düştüğü yerden mutlaka kalkacaktır” yorumunu yaptı.

Spor adamları da Kartal’daki spor kulüplerinin zor şartlar altında yaşam mücadelesi verdiğine vurgu yaptılar. Spor’da başarının tesisleşmekle geleceğine dikkat çeken spor adamları Sporda alt yapının önemine dikkat çektiler.

KULÜP BAŞKANLARI İLE TOPLANTI

Kartal Belediye Başk

anı Gökhan Yüksel, Kurban Bayramından sonra sadece Kartal’daki futbol kulüpleri başkanlarının katılacağı ikinci bir toplantının yapılacağını söyledi.

Haber-Foto:Fethi Satıcı

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, Vural Dagtekin, Binali Aydın ve Halil Şener dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, düğün, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Vural Dagtekin dahil, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar ve masa

Bir Cevap Yazın