Gençler MUHAREM İNCE’ye Tepki Gösterdi! Babala TV’deki Programda Yaşanan Atışmalar Üzerine…

0
188

Muharrem İNCE, Babala TV’de önceki gün gerçekleşen programda gençlerin sorularına sert şekilde yanıt verdi. İNCE’nin gergin konuşma biçimi üzerine gençler söz alarak tepki gösterdi, bazı katılımcılar salonu terk etti.

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Oğuzhan Uğur‘un Youtube kanalı Babala TV yayınında gelen sorulara sinirlendi.

Muharrem İnce’ye tepki gösteren bir katılımcı, “Biz zaten bundan bıktık, bize bu şekilde davranılmasından bıktık. Bunu değiştirmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Gelecek hafta yayına girecek olan bölümün tanıtımı da yayınlandı. Tanıtımda Muharrem İnce ile seyirciler arasında yaşanan gergin anlar dikkat çekti.

MADARA

Muharrem İnce, partisinin basın sözcüsünün eşinin çalıştığı şirketle ilgili sorulan soru üzerine, yanında getirdiği dokümanları gösterdi. İnce, “Bu konuyu açacağınızı biliyordum zaten madara olun diye erken yaptım” dedi. İnce’nin bu sözlerine ise salondan tepki geldi. Bazı seyirciler sözünü geri alarak özür dilemesini istedi.

Bir kadın seyirci ise “Biz zaten bize böyle davranılmasından bıktık. Bugün böyleyseniz yarın iktidara geldiğinizde nasıl olacaksınız?” diye tepki gösterdi.

Yaşanan gerginliğin ardından bazı katılımcılar salonu terk etti.

Bir Cevap Yazın