EFSANE BAŞKAN’A ANLAMLI ZİYARET

0
1322

Kartal Bulvar Spor’un efsane Yönetim Kurulu Başkanı ve İş insanı Sayın Sabahattin KARAER’i iş yerinde ziyaret ettim. İki dönemdir Kartal Bulvar spor’un başarı ile Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmakta olan Sayın Sabahattin KARAER başkanımla kısa da olsa Bulvarspor’u konuştuk.

Emin adımlarla şampiyonluğa doğru yol alan ve Grubunda, 22 PUANLA NAĞ MAĞLUP olarak liderliğini devam ettiren Bulvarspor en yakın rakibine 6 puan önde yarışı götürüyor.

ÇAĞRI’DA BULUNDU

Kartal Bulvar spor Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sabahattin KARAER, Pazar günü kendi saha ve taraftarları önünde karşılaşacakları Ataşehir Çamoluk spor karşılaşmasına spor severleri özellikle davet etti ve,” Belirlediğimiz şampiyonluk hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz Taraftarlarımızın bu önemli karşılaşmada bizleri yalnız bırakmasınlar ve Bulvarspor’umuzu desteklemek için yanımızda görmek istiyoruz” çağrısını yaptı.

Başkan KARAER, Bulvarspor’un yenilgisinin bulunmadığını ve sadece bir beraberlik aldığını sözlerine ekledi.

ALTIN KEMER’Lİ BAŞKAN

Türk sporuna olan hizmet ve katkılarımdan dolayı bana layık görülen ALTIN KEMERİMİ Türk sporuna ve özellikle Bulvarspor’a olan sınırsız katkı ve desteklerinden dolayı Sayın Sabahattin KARAER’e sembolik olarak layık gördüm.

Haber-Foto:Fethi Satıcı

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Sebahattin Karaer dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 

 

Bir Cevap Yazın