Başkan Yüksel Kartal Basını ile Buluştu

0
2586

Kartal Yerel Basın’ı 31 Mart yerel seçimlerinde Kartal Belediye Başkan’ı seçilen Gökhan Yüksel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Kartal Belediyesi Basından Sorumlu Müdürü Hüseyin Caner Güler’in hazır bulunduğu ziyarete Özde Haber Gazetesi adına Selim Akdoğan,Hakimiyet Gazetesi adına Hasan Demir, Görüş Haber ve Anadolu Gerçek Gazeteleri adına Arife Emek, Alaattin Böke, İstanbul 34 Gazetesi adına Murat Karaca, Nuray Yılmaz, İlçem Gazetesi adına Aytekin Yaşar,Haber Manşet Gazetesi adına Bülent Çimen, İzci Haber Gazetesi adına İfaket Çakı, Yeni Gazete adına İsmail Polat, Bülten İstanbul Gazetesi adına Yalçın Bel, İstanbul Haber Gazetesi adına Kenan Çakal, Son Haber Gazetesi adına Halil Topal,,Yeni Söz Gazetesi adına Müslüm İnan ,  Sonsöz Gazetesi Cengiz Yaprak  ve Duayen Gazeteci Fethi Satıcı katıldılar.

Ziyaretin amacının Başkan’a hayırlı olsun ziyareti olması dolayısıyla öncelikle Gökhan Yüksel’e hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Sonrasında gündem de olan 23 Haziran İstanbul seçimleri konuşuldu, Gökhan Yüksel gündemi değerlendiren kısa bir konuşma yaptı ve ”Devlet büyüklerinin aldığı karara saygı duymalıyız ama tabiki gönlümüz önceki seçimde aslında seçilmiş olan Belediye Başkan’ımız Ekrem İmamoğlu’ndan yana,daha önce kazandığımız gibi bu seçimleri de alacağız ve hak yerini bulacak” dedi.

Kartal’la ilgili projelerinden de bahseden Yüksel bizim için en acil gündem maddemiz Kentsel dönüşüm,

”İlk olarak o yönde projelerimizi hayata geçireceğiz, 23 Haziran’dan sonra dahada hızlandıracağımız projelerimizle kentimizi daha yaşanılır hale getireceğiz ve Kartal bölgemiz çekim merkezi haline gelecek, bugüne kadar yaptıklarımızın arkasındayız ama bundan sonrası için yapacağımız çalışmalarımızla farkımızı göreceksiniz. 
Sizler bizim için değerlisiniz, bölgemizde olan biteni en sıcak hali ile sizlerden öğreniyoruz, emekleriniz, çabalarınız asla yadsınamaz ve yok sayılamaz , bu yüzden bu dönem sizlerle daha koordineli çalışacağız, bu durum bizim içinde iyi sonuçlar verecek biz hizmet yapacağız sizlerde bizim bu hizmetlerimizi halkımıza duyuracaksınız İstanbul ve Kartal’daki komşularımız  için her şey güzel olacak yapacak çok işimiz var.

Kartalspor’la ilgili düşünceleri sorulan Başkan Gökhan Yüksel ”Önümüzdeki günlerde detaylı çalışma yapılacak Kartalspor’a gönül veren tecrübeli insanları bir araya getirip Kartalspor’u hakettiği yerlere tekrar çıkarmak için en kısa zamanda fikir alış verişi yapılması gerekiyor” dedi.

Bir Cevap Yazın