Alın Genel Kurul kararı ADAYIM

0
606

Kartalspor’da Binali Aydın yeniden başkan adayı oluyor.

Binali Aydın mevcut Başkan Ali Apaydın’ın açıklamalarından sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kartalspor Camiasına

Önceki gün bir anı paylaştım. Kartalspor Başkanlığı görevim sırasında bir kamp gidişini sizlere sundum.

Bir çok takdir ve olumlu tepki ile karşılandım.

Bu paylaşım sonrasında yapılan yorumlar “Kartalspor’da Yönetim Değişiyor” algısına sebep oldu.

Bilinmelidir ki;
Kartalspor Kulübü’nde yönetimler Genel Kurul’da değişir. Yönetimin böyle bir kararı yokken, “mış” gibi yapmak bize yakışan bir tavır olmaz.

Kulüp Başkanlığı yapmış gerçek bir Kartalspor Sevdalısı olarak, her ne kadar kulübün liglerdeki durumundan rahatsız olsam da bu konularda fevri davranıp en başta kulübe zarar vermek istemeyeceğimi herkes bilir.

Ancak gelinen son duruma bakınca, Kartalspor Başkanı Sayın Ali Apaydın gerek medya gerek sosyal medya açıklamalarında “Gelsinler kulübü verelim” sözlerine kayıtsız kalmamaya karar verdim.

Tabii ki son söz Genel Kurul’dadır. Ancak, bu görevi 2 kez bıraktığını açıklayan, aday çıkmadığı için devam kararı alan Sayın Apaydın ve yönetiminin artık yorulduklarını da bu açıklamalardaki ifadelerinden dolayı anladım. Bu durumda bayrağı düşürmeden, Kartalspor’u layık olduğu liglere taşımaya baş koymaya hazır olduğumu belirtmek isterim.

Sayın Ali Apaydın madem ki bu görevi bırakmaya kararlı. Madem ki kulübe ciddi bir başkan beklentisi var. O zaman “Alın Genel Kurul kararını ben adayım” diyorum.

Kartal’da belediyesi, kaymakamlığı, spor camiası, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinin de bir ve beraber destek olacağı, saygının, sevginin, hoşgörünün hakim kılınacağı, herkesin izlemekten keyif alacağı, sadece futbol değil, birçok branşta ilçemizin markasını birlikte yükselteceğimiz bir proje ile geliyorum.

Kartalımıza ve Kartalsporumuza şimdiden hayırlı olsun .

Binali Aydın

Bir Cevap Yazın