Adalet Partisi’ne Katılımlar Sürüyor

0
224

Saygıdeğer Dava Arkadaşlarım,

Hepinizin malumu olduğu üzere Kutluyol Partisi teşkilatlarıyla birlikte partimize katılım sağlayarak Adalet Partisi ailemizin büyümesini ve ülke genelinde daha da güçlenmemizi sağlamıştır.

Aramıza katılan yeni dava arkadaşlarımıza bizlere duydukları güven için çok teşekkür ediyorum. Bu katılım mevcut il sayımızı çok kısa bir süre içinde 15 il daha artırmış olacaktır.

Sizlere Kutluyol Partisi’nin ardından bir partinin daha partimize katılacağı müjdesini vermek istiyorum. Şu anda görüşmelerimiz devam etmekte olup partinin adını çok yakında açıklayacağım. Benzer katılımlar artarak devam edecektir..

Amacımız 81 vilayette var olmak ve seçimlere çok güçlü girebilmektir.

Tüm bunların haricinde seçim ittifakı çalışmalarımız da sürdürülmekte olup mutabakat sağlandığı takdirde siz dava arkadaşlarım ve kamuoyuyla paylaşacağım.

Yarınlar bizimdir bundan hiç kimsenin bir endişesi olmasın.

Buradan bir hususu daha belirtmekte yarar görüyorum!

Çeşitli nedenlerle aramızdan ayrılmış olan arkadaşlarımıza herhangi bir kırgınlığım yoktur. Partimize bir saat bile hizmet etmiş olan herkesin her zaman başımın üstünde yeri vardır ve gerek gönlümün ve gerekse partimizin kapısı her zaman açıktır. Şu an partimizde olmazsalar bile geçmişteki emeklerinin hakkı olan milletvekili adaylıkları da garantidir. Adalet Partisi adaletli bir partidir kimseye yanlış yapılmaz..

Dr. Vecdet Öz
Adalet Partisi
Genel Başkanı

Bir Cevap Yazın